COSMOPOLITAN kino vakare – aistringo meilės trikampio drama PABAIGOS IR PRADŽIOS

Seksualiausios Holivudo žvaigždės – Shailene Woodley iš „Divergentės“ , Jamie Dornan iš „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir Sebastian Stan iš „Keršytojų“ – aistringame meilės trikampyje, romantinėje dramoje PABAIGOS IR PRADŽIOS, kuri Lietuvos kino teatruose startuoja spalio 7 d. per COSMOPOLITAN kino vakarą!

Spalio 7 d. (trečiadienį):

18.30 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

20.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

18.45 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.40 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

18.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

 

Bilietus gali įsigyti čia ir dabar – spausk: http://www.forumcinemas.lt/Event/307830/

 

► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus filmo PABAIGOS IR PRADŽIOS seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

 

► PIRMOJI PAMATYK AISTRŲ KUPINĄ FILMĄ

 

PABAIGOS IR PRADŽIOS – prikaustantis ir jausmingas kino pasakojimas apie „ilgai ir laimingai“ paieškas, kurių herojais tampa seksualių Holivudo žvaigždių trijulė: Shailene Woodley („Divergentės“ serija), Jamie Dornan („Penkiasdešimt pilkų atspalvių“) bei Sebastian Stan („Keršytojai“).

 

Shailene Woodley vaidina Dafnę, kuri po išsiskyrimo su ilgalaikiu mylimuoju nebežino ką toliau veikti gyvenime. Viskuo nusivylusi ji palieka mėgstamą darbą ir laikinai apsigyvena pas savo sesę. Čia pastovūs sesės kivirčai su vyru, tik dar labiau patvirtina Dafnės neviltį, kad „ilgai ir laimingai“ neegzistuoja.

 

Viename iš sesers surengtų vakarėlių Dafnė sutinka labai skirtingų sielų geriausius draugus Frenką (akt. Sebastian Stan) ir Džeką (akt. Jamie Dornan), kuriems Dafnė iškart krenta į akį. Negalėdama išsirinkti tarp nenuspėjamo ir visada nuotykiams pasirengusio blogo berniuko ir protingo jautraus karjeristo, Dafnė niekaip negali apsispręsti, kuria linkme toliau pakreipti savo gyvenimą. Bet likimas nenuspėjamas: Dafnė net neįtaria, kad greitai bus priversta susitaikyti su tuo, ko ji negalėjo numatyti.

 

Aistringų meilės peripetijų kupiną romantinė drama „Pabaigos ir pradžios“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja spalio 7 d. su COSMOPOLITAN kino vakaru. Pamatyk pirmoji!

 

► DAUGIAU INFORMACIJOS apie spalio COSMO kino vakarą – http://www.forumcinemas.lt/Event/307830/
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis