Kovo mėnesio HOROSKOPAS

Meilės, pinigų ir grožio planeta Venera kovo 4-ąją pajudės atbulomis, tad pirmąją mėnesio pusę idealu pradėti pokyčius meilės ir darbo srityse. Veiksmų imkis nuo kovo 20-osios, kai Saulė pasuks į Avino ženklą.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: talentų. Tavo užslėptas kūrybingumas ir beribė vaizduotė padės išsiskirti iš kitų.
Tau trūksta: savitvardos. Jauti net menkiausią krustelėjimą, todėl dažnai įsiveli į dramas, kurios išsunkia daug jėgų.
Mados pojūtis: kokia nuotaika, tokios ir mados: vieną dieną gali būti auksas ir plunksnos, kitą – bohemiškas stilius.
Tau malonumą teikia: muzika. Reikėtų dažniau lankytis koncertuose – jausiesi nuostabiai.
Gundymo stilius: esi flirto meistrė, tačiau pajutusi Kupidono strėlę visa galva neri į romantiką.
Šį mėnesį: pirmas dvi savaites – visiška palaima. Pagaliau vėl jausiesi atsipalaidavusi ir kūrybinga, be to, šalia bus ypatingas žmogus. Tai itin svarbu apie 12 dieną. Tik dar neskubėk jaustis kaip danguje. Visą mėnesį meilės ir pinigų deivė Venera judės atbulomis, vadinasi, bus tam tikrų suvaržymų. Kovo 27-oji – ideali diena naujiems, ambicingiems tikslams kelti ir jų siekimo strategijai kurti.
Tavo metai: 2017-ieji tavo atmintyje liks kaip pokyčių laikotarpis. Jei iki šiol nebuvai tikra dėl savo tikslo, tavęs laukia nušvitimas. Leisk laiką su tais, kuriems artima tavo kūrybinė vizija ir požiūris. Pasikliauk instinktais ir balandį imkis pokyčių, kad gegužę galėtum pradėti naują etapą. Keliauk liepą – praturtinsi vaizduotę. Meilei karščiausi – rugsėjis ir lapkritis.
Tau reikia: varyti pirmyn!

Tavo meilės dvyniai
Mergelė: Zodiake stovite vienas priešais kitą, todėl jus sieja ypatingas ryšys. Šio vaikino dėka jausiesi kaip karalienė, o tu kurstysi jo spontaniškumą.
Skorpionas: aistringa pora. Tarp jūsų tvyro nepaprastai stipri chemija, kuri padės sukurti itin stiprų ryšį.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Metas veikti! Veneros judėjimas atbulomis tave paveiks kovo 4-ąją. Teks priimti rimtų finansinių sprendimų, kuriuos iki šiol vis atidėliojai. Turi visus reikiamus faktus, todėl tikrai gali veikti. Saulė, į tavo ženklą atkeliavusi kovo 20-ąją, suteiks pakankamai jėgų pasiekti įspūdingą pergalę darbe.
TAU REIKIA: pasikliauti nuojauta.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jo galvoje verda daug dalykų, tad suteik jam erdvės ir leisk išspręsti problemas. Jis grįš, nesisielok.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Tau reikia daryti pertrauką, nes pastaruoju metu primeni voverę, bėgančią rate. Tas bėgimas niekur nenuves. Nuo kovo 4-osios aiškiau suvoksi darbo ir meilės situaciją. Išlik rami ir turėk drąsos pajudėti pirmyn, kai kovo 9-ąją į tavo ženklą įžengs Marsas.
TAU REIKIA: realiai pažvelgti į pasaulį.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: regis, jo mintys visiškai išsibarsčiusios, tačiau jei rastumėte laiko pabūti tik dviese, jis atsivertų taip, kaip nė neįsivaizdavai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Mėgsti bendrauti ir suktis tarp žmonių, tačiau tau reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į tuos, kuriuos sutiksi apie kovo 6-ąją, kai Saulė susijungs su Merkurijumi. Jie gali tapti itin svarbūs tavo karjerai. Nuo kovo 11-osios skirk laiko draugams ir potencialiems kandidatams į antrąją pusę.
TAU REIKIA: šypsotis – nes gali tapti dėmesio centru.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jam svarbiausia darbas. Jei jis pakvies tave į vakarėlį darbe, neatsisakyk. Juk jis nori kolegoms parodyti, kaip jam pasisekė.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Atsiveria šviesios perspektyvos. Tavo išsilavinimo, vizijos ir nuotykių zonose išsirikiuos daug planetų. Nepraleisk progos čiupti laimės paukštę už uodegos. Kovos 24-ąją tark “sudie” viskam, kas tave varžo. Mėnesio pabaigoje pagaliau pasijusi ramesnė dėl ateities.
TAU REIKIA: pašalinti visas kliūtis, kurios trukdo pradėti naują etapą.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: šį mėnesį jis puoselės tikslą ir energingai judės jo link. Būk šalia ir mėgaukis jo dėmesiu bei veiklumu.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Šiaip jau esi iš tų, kurie iš pradžių padaro, o tada pagalvoja, tačiau apie 9 dieną, jei tik sulėtinsi tempą ir atkreipsi dėmesį į tai, ko tu nori ir ko reikia tavo partneriui, rezultatai bus stulbinami. Nuo 20 dienos, kai Saulė įžengs į Aviną, jausiesi lydima sėkmės. Tik venk tuo metu kelionių – jos gali nesusiklostyti.
TAU REIKIA: baigti skubėti ir pradėti klausyti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jei laukei, kada gi pagaliau jūsų santykiai pradės stiprėti, šį mėnesį pagaliau to sulauksi.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Manai, Mergelėms rūpi tik veikla ir darbas? Ne. Šį mėnesį tavęs laukia labai stiprūs jausmai. Jei jauti, kad romanas vis neįsisuka, verčiau pasitrauk. Situacija turėtų tapti aiškesnė kovo 12-ąją – prieš pilnatį tavo ženkle. Jei esi vieniša, antro raundo gali panorėti eksas. Neskubėk pulti jam į glėbį.
TAU REIKIA: išmokti kliautis ne tik galva, bet ir širdimi.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jei jo jausmų svyravimai baigia tave išvaryti iš proto (tai myli, tai tyli), pasakyk jam. Jei jam tikrai rūpi, turėtų susitvarkyti.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Džiaugtis nėra dėl ko. Tavo valdovė Venera nuo kovo 4-osios iki balandžio 15-osios judės atbulomis, tad gali tikėtis nemalonumų. Bet yra ir gerų naujienų: iki kovo 18 dienos turėtum sužinoti faktų, kurie padės pataisyti reikalus. Tik viena sąlyga – teks nuoširdžiai pripažinti savo jausmus.
TAU REIKIA: pirmiausia pasirūpinti savo sveikata.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jį apniko tiek daug ne itin malonių dalykų, kad bet kokį dėmesį ir pagalbą jis priims su džiaugsmu.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Darbe dabar pragaras, tiek visko vyksta, kad daugiau niekam nelieka nei laiko, nei noro, tačiau įžvelk ir šviesiąją pusę: už tai bus atlyginta su kaupu. Jau pirmąją mėnesio pusę turėtum sulaukti įdomaus projekto siūlymo. Jei aplinkiniai negali sutarti, gali tapti taikdare.
TAU REIKIA: būti atvirai pokyčiams.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis ir taip jau sunkiai įveikia įtampą, o šiomis dienomis jį stresas visiškai užvaldys. Padėk jo atsikratyti – išsiviliok į lauką ar kokį įdomų užsiėmimą pasiūlyk namuose.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Dabar nori likti arčiau namų ir leisti laiką su žmonėmis, kuriuos pažįsti geriausiai. Kai kovo 5-ąją Marsas tavo ženkle sudarys tinkamą kampą su Saturnu, tavo norai Visatai taps įsakymais. Jei kovo 17-ąją išgirsi nepagrįstų reikalavimų, netylėk.
TAU REIKIA: kartais ištarti “ne”.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: pavasarį jis – kaip katinas per morčių. Suplanuokite savaitgalį, skirtą tik jums.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Kovą bus visiškas beprotnamis, tačiau turėtum susitvarkyti su visais darbais. Ypač apie 9 dieną, kai tavo pusėje bus Marsas. Kvietimams tark “taip” – ryšiai su reikiamais žmonėmis šį mėnesį gali reikšti labai daug. Neleisk šeiminiams nesutarimams tavęs draskyti. Priversk kitus kalbėtis, ir viskas grįš į vėžes.
TAU REIKIA: labai daug kantrybės.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jam reikės, kad padėtum išsaugoti sveiką protą, kai visi aplinkui jį praras. Tai padariusi sulauksi didžiulio dėkingumo.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Suskirstyk savo gyvenimą į dvi dalis: tai, kas veikia, ir kas neveikia. Pagal šį sąrašą sudėliok prioritetus. Jei mėnesio pradžioje keliausi, gali įvykti nenumatytų nuotykių. Būk atvira, ir viskas baigsis gerai. Kovo pabaigoje tavo aplinkoje turėtų pasirodyti naujų įdomių žmonių.
TAU REIKIA: gaivios perspektyvos.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: pirmą mėnesio pusę jis gali būti įnikęs į darbus, tačiau antrąją išsiilgęs turėtų grįžti į tavo glėbį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis