Kovo 8-osios COSMO kino vakaras karalienėms: QUEEN ROCK MONTREAL

Kovo 8-osios COSMOPOLITAN kino vakare – ULTRA HD formatu atkurtas vienas teatrališkiausių ir įspūdingiausių roko koncertų muzikos istorijoje QUEEN ROCK MONTREAL bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms!

.


.

tik kovo 8 d.

19.00 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“,
20.30 val. Vilniaus
kino centre „Forum Cinemas Vingis“,
19.20 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
18.40 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
20.30 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis),
18.40 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas)
.

>> SPAUSK ČIA – ĮSIGYK BILIETUS ČIA IR DABAR <<
.
.
NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per aukščiau nurodytus QUEEN ROCK MONTREAL seansus. Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.
.

NEPRALEISK PROGOS PAMATYTI ŠOU KARALIENĖMS

QUEEN ROCK MONTREAL – vienas įspūdingiausių britų roko legendos grupės QUEEN koncertas, įrašytas 1981 metais Monrealyje (Kanada) ir naujam gyvenimui prikeltas naudojantis šiuolaikinėmis vaizdo bei garso technologijos, kurios koncerto vaizdo įrašą kine paverčia įspūdingu reginiu.

1981 m. QUEEN jau buvo išleidusi devynis albumus ir įsiamžinusi roko istorijoje tokiais hitais kaip „Bohemian Rhapsody“, „We Are the Champions“ bei „We Will Rock You“. Pasaulinio turo metu užsukusi į Kanadą grupė nusprendė, kad atėjo metas savo koncertą pilnai įamžinti kino juostoje. Būtent šis šou, įvykęs antrajame pagal dydį šalies mieste Monrealyje lapkričio 24-25 dienomis, tapo QUEEN filmu-koncertu QUEEN ROCK MONTREAL, kurį muzikos kritikai pakrikštijo vienu teatrališkiausių ir įspūdingiausių roko koncertų istorijoje.

Kovo 8 d. vakarą didžiuosiuose „Forum Cinemas“ ekranuose bus rodomas naujam gyvenimui prikeltas „Queen Rock Montreal“ – pritaikius naujausias technologijas, koncerto vaizdas konvertuotas į „4K Ultra HD“ formatą, taip pat atnaujintas ir kino salės sistemoms pritaikytas garso takelis.

Įspūdingame Freddie Mercury, Brian May, Roger Taylor ir John Deacon pasirodyme – jau minėtos „Bohemian Rhapsody“, „We Are the Champions“, „We Will Rock You“, taip pat – „Killer Queen“, „Under Pressure“, „Crazy Little Thing Called Love“, „Another One Bites The Dust“ ir kiti neužmirštami britų roko legendos kūriniai.

Kovo 8-osios COSMOPOLITAN kino vakaras bus pirmoji ir kol kas vienintelė proga išvysti QUEEN ROCK MONTREAL koncertą didžiajame ekrane. Tądien įvyks vieninteliai jo seansai, todėl nepraleisk progos pasijusti karaliene žiūrint įsūdingą QUEEN šou!

.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis