Išsirink duris ir sužinok, kokios galimybės tau atsivers 2017 metais

Formos ir spalvos simbolizuoja skirtingus mūsų pomėgius, poreikius ir gyvenimo tikslus. Šiandien siūlome tau trumpą testą, kuris atskleis, kuria linkme tu nusiteikusi žengti šiais metais ir kurioje srityje turėtum susilaukti daugiausiai sėkmės. Pažvelk į žemiau esantį paveikslėlį ir ilgai negalvodama išsirink vieną iš trijų galimų variantų. Kuriuos vartus labiausiai norėtum atverti, kad pažvelgtum kas už jų slepiasi?

Pirmos durys

Šiais metais jūs turite skirti daugiau dėmesio savo sveikatai. Aplinkybės pačios jus kreips link to, svarbiausia – išmokti matyti galimybes. Laikas peržiūrėti savo įpročius ir atsisakyti to, ko nereikia: savaitgalį prie televizoriaus pakeiskite pasivaikščiojimu parke arba pasivažinėjimu dviračiais su šeima. Pasidomėkite kulinarija ir atsisakykite nesveiko maisto. Užtenka žengti pirmą žingsnį ir jūsų gyvenimas pasikeis: sveikame kūne protas tampa aiškus ir lengvas. Galėsite optimistiškai žvelgti į pasaulį, norėsite judėjimo, lengvumo, o tai būtinai pagerins savijautą. Neribokite savęs, jūs galite daug daugiau, nei įpratote galvoti. Užsiimkite sportu, plaukimu, aktyviai leiskite laisvalaikį. Svarbiausia sąlyga – viską darykite su meile. Būtent dabar jūs klojate savo sveikatos pamatus ilgiems gyvenimo metams.

Antros durys

Šie metai jums taps apsivalymu ir nauju gimimu. Jūs galėsite blaiviai įvertinti savo santykius su šeima, antrąja puse ir draugais. Tačiau visų pirma jums reikia rasti kelią į save. Išsinagrinėkite savo emocijas. Išmokite savimi pasikliauti ir su savimi gyventi harmoningai – pastebėsite, kaip lengva bus bendrauti su kitais žmonėmis. Priežastis labai paprasta – kai priimsite save, jūs daugiau neleisite kitiems manipuliuoti savimi, galėsite išeiti iš toksiškų santykių ir nutraukti bendravimą su tais, kurie tempia jus į dugną. Šiais metais jūsų laukia dvasinis augimas, vystymasis. Pradėsite skirti daugiau dėmesio savo šeimai ir patiems artimiausiems žmonėms. Santykiuose su jais pagaliau atsiras harmonija ir taika. Tai ir yra išmintis.

Trečios durys

Jums vertėtų skirti dėmesio savo finansams. Šie metai bus palankūs įvairioms investicijoms, tačiau prieš investuodami didelę sumą, pasverkite visus „už“ ir „prieš“. Kruopščiai apmąstykite visus ėjimus, nes būtent dabar jūs paklojate savo materialinio stabilumo pagrindą ilgiems metams. Jūsų gali laukti permainos karjeroje, gali pasikeisti atlyginimas, jus gali paaukštinti arba apskirtai pakeisite darbą. 2017 m. stebėsite lėtą, bet stabilų finansinių reikalų progresą. Naudą gali duoti ir pasyvūs pajamų šaltiniai. Jūs turite verslininko gyslelę, todėl pažvelkite į savo reikalus šviežia akimi: galimybių galima semtis praktiškai iš visko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis