Pirmadienio horoskopas: Dvynių laukia naujos pažintys, o Liūtams ir Vandeniams šiandien...

Astrologinė prognozė rugpjūčio 17-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Hiacinta, Hiacintas, Jacinta, Jacintas, Jackus, Laisva, Laisvė, Laisvyda, Laisvydas, Mažvilas, Mažvilė, Saulenis, Sigutė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.57, leidžiasi 20.48. Dienos ilgumas – 14.51.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien nestokosite idėjų ir noro pasireikšti visuomeninėje veikloje, kūrybos sferoje, šou versle. Būsite linkę flirtuoti, įsimylėti. Galite įsivelti į viliojamą avantiūrą arba nemažai sumokėti, kad gautumėte, ko trokštate.


JAUTIS. Jūs nenuobodžiausite, rasite kuo užsiimti net tuo atveju, jeigu turite daug laisvo laiko, bet mažai pinigų. Darysite viską, kad namuose netrūktų jaukumo. Būsite linkę į tai investuoti bei stengtis dėl šeimos gerovės, vaikų, meilės.


DVYNIAI. Būsite nusiteikę greituoju būdu sutvarkyti daugybę reikalų. Seksis megzti naujas pažintis, semtis žinių ir informacijos bei informuoti kitus, reklamuoti ir reklamuotis.


VĖŽYS. Galite užsiimti daug energijos reikalaujančia veikla. Savo draugams suteiksite teigiamų emocijų ir iš jų susilauksite nuoširdaus dėmesio. Įmanoma, kad įsigysite daiktą, kurio seniai troškote.


LIŪTAS. Tikėtini naudingi ryšiai, pažintys, sandoriai. Tačiau turite tvirtai žinoti, ko norite bei demonstruoti ryžtą, kompetenciją. Turbūt po darbo neskubėsite namo, o pasuksite į visuomeninį renginį ar pan.


MERGELĖ. Būsite įdomūs aplinkiniams. Galite kiek nukentėti dėl savo patiklumo, gandų platinimo, svetimų paslapčių viešinimo. Paslapčia trokšite šiltų jausmų, meilės.


SVARSTYKLĖS. Būsite pakankamai energingi ir sumanūs, kad galėtumėte konstruktyviai veikti. Daug dėmesio galite tikėtis iš draugų, pažįstamų. Galite pademonstruoti jiems naujus savo sugebėjimus. Regis, nustebinsite.


SKORPIONAS. Labiau pasitikėkite savimi, jeigu einate į darbo pokalbį arba su reikalu pas valdininkus, bankininkus, teisininkus. Ko gero, didelę reikšmę turės jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis, o galbūt ir asmeninės pažintys.


ŠAULYS. Gana gera diena. Planuosite likusio vasaros meto malonumus. Sužinosite svarbių naujienų iš užsienio arba susijusių su įstatymais, studijomis, kelione, vaikų mokslais.


OŽIARAGIS. Aktualūs bus meilės, vaikų reikalai, tačiau didžiausias dėmesys atiteks finansams arba dominančiam investiciniam objektui. Galite atgauti arba grąžinti skolą, susitarti dėl paslaugos, palūkanų, rėmimo, draudimo.


VANDENIS. Jeigu aktualu, jums pavyks rasti gerą tarpininką, rėmėją, partnerį, naudingą sąjungininką arba suartėti su patraukliu asmeniu ir pan. Galite gauti pasiūlymą romantiškai praleisti laiką.


ŽUVYS. Tikėtina, kad jums teks bendrauti su potencialiais darbdaviais, verslo partneriais. Darbe galite būti kaip nors paskatinti ar įvertinti. Palanku tobulinti įvaizdį, pasirūpinti savo, artimųjų ir augintinų sveikata.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis