Sekmadienio horoskopas: Jaučiams gali tekti spręsti ateities klausimus, o Skorpionams ir Žuvims šiandien...

Astrologinė prognozė rugpjūčio 16-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alvita, Butvirda, Butvirdas, Butvyda, Butvydas, Grasė, Grasilda, Jakimas, Joakimas, Jokimė, Rokas, Steponas;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.55, leidžiasi 20.50. Dienos ilgumas – 14.55.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************


AVINAS. Emociškai įtempta diena. Galimi įvykiai, kurie sukels nerimo dėl artimųjų ir kitų jums svarbių dalykų. Regis, domins sportas, aktyvi veikla. Pasisaugokite traumų.


JAUTIS. Prieš apsispręsdami dėl ateities planų, būtinai pasitarkite su artimaisiais ir suderinkite norus, skonius bei galimybes. Kažką įdomaus galite sužinoti iš giminaičio arba šeimos nario.


DVYNIAI. Tikriausiai šiandien pamiršite skaičiuoti pinigus ir leisite sau paišlaidauti. Gali būti, kad kils noras iš pagrindų keisti garderobą, įvaizdį. Peržiūrėkite, ar jūsų planai ir reikalavimai yra pakankamai realūs.


VĖŽYS. Kai kurie santykiai arba numatomas konkuravimas dėl darbo, prizo ar pan., sukels vidinės sumaišties. Pasitikėkite savimi ir savo patirtimi. Per daug nesitikintiems realistams diena kaip tik bus gera. Pailsėsite, atsipalaiduosite.


LIŪTAS. Tikriausiai būsite labdaringai nusiteikę, linkę užjausti, padėti kitiems, o jeigu turite galimybių – realiai paremti. Arba patys sulauksite rėmėjų dėmesio ir palaikymo.


MERGELĖ. Sudėtingus gyvenimo rebusus jums gali padėti spręsti draugai, pažįstami, todėl nesidrovėkite kreiptis pagalbos. Kita vertus, ir jūs kuo nors būtinai pasirūpinkite, nes aplinkui tikrai yra žmonių, kuriems to labai reikia.


SVARSTYKLĖS. Ši diena neleis atsipalaiduoti, nes rūpės įvairūs kasdieniniai bei aplinkybių sukelti reikalai, problemos. Galbūt kažkuo pasižymėsite ir tapsite labiau pastebimi bendruomenėje.


SKORPIONAS. Pravartu pakeisti aplinką, nuvykti į kultūrinį renginį, parodą, trumpą žygį, sporto renginį ar kt. Galbūt užmegsite naujų ryšių socialiniuose tinkluose, ką nors organizuosite ar patys būsite pakviesti.


ŠAULYS. Įtampos neišvengsite, jeigu kažkam esate skolingi ar finansiškai įsipareigoję. Tačiau jūsų troškimai susiję su kai kuriomis permainomis, siekiais sulauks atgarsio. Galbūt pasireikšite sporto srityje ar pan.


OŽIARAGIS. Jeigu būsite linkę dominuoti ir valdyti, o ne suprasti ir palaikyti partnerystę, jums svarbūs santykiai gali pašlyti. Verčiau pasistenkite nereaguoti į kai kuriuos dirgiklius. Tai padės nesusigadinti šios dienos, o gal netgi užglaistyti buvusius nesutarimus.


VANDENIS. Galvokite ne vien apie darbus ir pinigus. Gyvenimas apima daugiau. Derėtų aktyviai praleisti laiką su antrąja puse. Pravartu pasirūpinti sveikata, higiena, grožio ir jaunystės išsaugojimu.


ŽUVYS. Meilės, draugystės poreikis labai sustiprės, bet tuo pačiu ypač jautriai reaguosite į dominančių asmenų elgesį, žodžius ir dėl to galite atmesti neblogas galimybes. Arba kaip tik prisifantazuosite gilių jausmų, kurie iš tikrųjų yra abejotini.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis