3 ženklai, kurie išduoda, kad šiuo vaikinu nieko neišeis...

Kad santykių pradžioje neištiktų nesėkmės, mokykis atpažinti ženklus, kurie rodo, jog iš sielos draugo aistringo mylimojo nebus.

Subtilūs vaikinai išties turi daug kantrybės. Jie gali draugauti ištisus mėnesius laukdami tinkamo momento. Šalia jų jausiesi gerbiama, vertinama, protinga, gal net kažkuo ypatinga, bet... visiškai neseksuali. Kad ir kaip mus nervintų storžieviai eržilai, jau per pirmą pasimatymą bandantys parsiversti į lovą, dar labiau erzina tie, kurie išvis nebando to daryti.

Štai ženklai, kurie išduoda, kad su esamu vaikinu santykius verčiau nutraukti:

Per antrąjį pasimatymą jis tavęs nepabučiuoja

Anaiptol ne visos laikosi pasimylėti per trečiąjį pasimatymą taisyklės, kurią, sugalvojo primityvieji vyrai, kad lengviau įsitemptų mus į lovą. Švedės, pavyzdžiui, pasimylėti sutinka po ketvirtojo pasimatymo. Australės ir britės – po 4,4 pasimatymo, amerikietės – tik po 5,5 pasimatymo. Gali pasimylėti nors ir po dešimto. Bet ne visada verta laukti – jeigu per antrąjį pasimatymą jis tavęs nė nepabučiuoja, greičiausiai nieko ir nebus.

Jis pasakoja ir pasakoja apie savo merginas

Vyrai, kurie be paliovos pliurpia apie savo buvusiąsias (nesvarbu, pasakoja gera ar bloga), greitai ima erzinti. Tačiau visiškai nepakenčiama, kai pasakoja apie esamas. Sužavėtas tavo beribės tolerancijos, jis gali imti pasakoti apie visas merginas, su kuriomis tik užmezga kontaktų. Logika tokia: seksas ir tikri jausmai nesusiję, o tau teks tik patarėjos vaidmuo – gali būti paprašyta ir padėti jam iš dviejų merginų išsirinkti vieną.

Jis nepavyduliauja

Kalbas, jog pavydas neturi nieko bendra su meile, turbūt irgi skleidžia subtilieji sielos draugai. Be abejo, nesakome, kad jis turi pavydėti tavęs kiekvienam pakelės stulpui, bet stovėti su žvake, kol tu myliesi su kitu, taip pat neturėtų. Ką daryti? Paeksperimentuok. Papasakok jam apie kokį nors simpatingą, itin įkyriai tau dėmesį rodantį tariamą vaikiną, stebėk jo reakciją. Žinoma, jo subtilumas jam neleis kelti atviros pavydo scenos, tačiau šiek tiek susinervinti jis tikrai turėtų. Aišku, jei jaučia tau šį tą daugiau nei paprastą draugiškumą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis