Penktadienio horoskopas: Mergelėms gali tekti priimti svarbų sprendimą, o Jaučiams ir Dvyniams šiandien...

Astrologinė prognozė liepos 17-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Darius, Darotas, Darutė, Darutis, Irma, Girėnas, Narimantas, Narimantė, Narvydas, Vaiga, Vaigailas, Vaigailė, Vaigė, Vaigys, Vytenis.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.04, leidžiasi 21.45. Dienos ilgumas – 16.41.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Suksitės kaip vijurkai, jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, žiniasklaida, reklama, transportu. Kažkaip savaime papildysite savo žinių ir įgūdžių bagažą. Įmanomas malonus susitikimas, nuotykis.


JAUTIS. Jausite poreikį imtis uolumo reikalaujančios veiklos. Įmanoma komercinė, prekybinė sėkmė. Nebūkite šykštūs savo draugams, artimiesiems, suteikite jiems džiaugsmo.


DVYNIAI. Būsite emocionalūs, intuityvūs. Jūsų vidinė energija ir puiki nuotaika gerai nuteiks aplinkinius. Pravartu užbaigti svarbius darbus, nes dėl to galite įgyti pranašumą arba turėti apčiuopiamos naudos.


VĖŽYS. Šiandien aktyvumu ir energija nepasižymėsite. Galite tikėtis pagalbos iš labdaringų organizacijų, mecenatų arba patys būsite nusiteikę filosofiškai, labdaringai.


LIŪTAS. Gana sklandžiai atliksite planuotus darbus, sėkmingai vizituosite žmones, iš kurių tikitės bendradarbiavimo, konsultacijų. Jeigu pageidausite, draugai, pažįstami praskaidrins jums nuotaiką. Tik turėkite omenyje, kad tai gali nemažai kainuoti.


MERGELĖ. Reikalai, pokalbiai, net jei jie oficialūs, šiandien suteiks pasitenkinimo ir naudos. Pasistenkite, kad neliktų teisinių neaiškumų. Galbūt apsispręsite dėl ryžtingo žingsnio profesinėje arba kitoje svarbioje srityje.


SVARSTYKLĖS. Intelektinis įkvėpimas arba tiesiog smalsumas skatins jus plėsti akiratį, realizuoti save naujoje sferoje. Galbūt iš svetur atvyks žmogus arba gausite žinią iš valstybinės institucijos. Tikėtina, kad ruošitės kelionei arba į ją leisitės.


SKORPIONAS. Geriau seksis įgyvendinti finansinius planus, jeigu padės įtakingas pažįstamas, gerbėjas. Pasitikėdami savimi, pelnysite ir kitų pasitikėjimą. Gali tekti bendrauti su užsieniečiais, tvarkyti investicinius, verslo reikalus.


ŠAULYS. Atsidursite situacijoje, kurioje bus priežasčių ir pasitenkinimui, ir susirūpinimui. Jeigu be išankstinių nuostatų pamėginsite, turbūt nesunkiai įveiksite konservatyvumo barjerą ir padarysite tai, kas atrodė gana sudėtinga.


OŽIARAGIS. Šiandieną pasistenkite pademonstruoti savo geriausias dalykines savybes. Jūsų darbštumas, pareigingumas gali padėti gauti darbą arba jus išgelbėti nuo keblaus pokalbio su šefu ir permainos, kurios nepageidautumėte. Galite įsigyti mielą gyvūną.


VANDENIS. Šiandien būsite labai aktyvūs, ypač linksmybėse. Neapsiriksite, jeigu savo energiją nukreipsite kūrybinių sumanymų įgyvendinimui. Seksis žaidimuose, scenos mene. Tik nežaiskite dvigubo žaidimo meilės srityje.


ŽUVYS. Gana produktyvi diena, jeigu turite nebaigtų buitinių, ūkinių reikalų. Svarbu netingėti ir dėl smulkių trikdžių nenuleisti rankų. Tinkamas metas pasimėgauti ir paprastais gyvenimiškais malonumais, susitikti su artimais žmonėmis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis