Liepos mėnesio HOROSKOPAS

Liepos mėnesio horoskopas jau čia! Pažvelk, ką jis atneš tavo Zodiako ženklui.

AVINAS

Avino ženklo liepos mėnesį laukia įdomus ir malonias permainas žadantis laikotarpis. Tikėtinos naujos pažintys ir pasiūlymai, galintys pakreipti tavo likimą netikėta linkme.


JAUTIS

Šį mėnesį tavo Zodiako ženklui gali tekti patirti šiokių tokių nepatogumų. Tačiau susidariusi situacija galiausiai turėtų išsirutulioti tavo naudai ir viskas savaime stos į savas vietas.


DVYNIAI

Liepos mėnesį didžiausia sėkmė laukia tų, kurie dirba kūrybinėje srityje. Ir viskas tik dėl to, kad Dvynių ženklui prasideda jausmingasis meilės periodas, pažadinsiantis pačius giliausius išgyvenimus.


VĖŽYS

Atėjo metas apsispręsti ko gi tu nori ir žingsnis po žingsnio iš savo gyvenimo braukti tai, kas tau nereikalinga – atsikratyti svetimų nuomonių, džiaugsmo neteikiančių santykių, gyvenimą nuodijančių žmonių. Būk atkaklesnė – čia tavo gyvenimas, kurį reikia gyventi tik dėl savęs.


LIŪTAS

Liepos mėnesį likimas tavo atžvilgiu nusiteikęs palankiai, tad pats metas garsiai išsakyti savo norus, kurie, žiūrėk, ims ir išsipildys. Gerai pagalvok, ką savo gyvenime norėtum keisti ir kas iš tiesų tau suteiktų laimės.


MERGELĖ

Pats metas šiek tiek labiau atsipalaiduoti ir leisti gyvenimui pačiam viską sudėlioti į savas vietas. Gali nustebti, kokia netikėta linkme pasisuks likimas, jeigu tik leisi jam pačiam tavimi pasirūpinti.


SVARSTYKLĖS

Šį mėnesį gali tikėtis malonių staigmenų iš artimų žmonių. Meilės srityje – ypatingai! Tavo Zodiako ženklui prasideda sėkmingasis etapas, kuomet po truputėli ima pildytis iki šiol neįgyvendintos svajonės.


SKORPIONAS

Liepos mėnuo tavo Zodiako ženklą gali nudžiuginti netikėtai pagausėjusiais finansais ar atsivėrusiomis naujomis pelningomis perspektyvomis. Netinginiauk ir neleisk, kas sėkmės paukštė išsprūstų iš tavo rankų.


ŠAULYS

Tikėtina, kad ilgai atidėlioti reikalai ar užsitęsusios problemos pagaliau pajudės iš mirties taško ir tu galėsi laisviau atsikvėpti. O kol kas susikaupk ir pabaik viską iki galo, kad jau visai netrukus galėtum atversti naują gyvenimo lapą.


OŽIARAGIS

Tavo Zodiako ženklo laukia permainingas ir sunkiai nuspėjamas mėnuo. Panašu, kad kažkas labai stengiasi kaišioti tau pagalius į ratus ir bando užimti tavo vietą. Būk budri ir veik racionaliai – taip sugebėsi atstovėti savo poziciją.


VANDENIS

Reikalai tai šen, tai ten – panašu, kad liepos mėnesį tavo Zodiako ženklui nelabai bus kada atsikvėpti. Tikėtina, kad gali tekti spręsti artimųjų problemas, padėti rasti išeitį keblioje situacijoje, rodyti daugiau dėmesio ir iniciatyvos.


ŽUVYS

Panašu, kad tavo Zodiako ženklui šis mėnuo bus tikrai sėkmingas. Galėsi lengviau atsipūsti ir pasimėgauti tau rodomu dėmesiu, turėsi progų būti pastebėta ir įvertinta.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis