TOP 3 saugiausios kelionių kryptys 2020 metams

Kaip mes pasiilgome kelionių!

Nenustygsti vietoje, kaip nori kuo greičiau kur nors išlėkti? Portalas Independent sudarė saugiausių šalių sąrašą, kurio pirmoje vietoje atsidūrė egzotiškasis Vietnamas.


Kodėl Vietnamas? Nes per visą karantininį laikotarpį šioje šalyje tebuvo 342 registruoti koronaviruso atvejai ir nė vienos mirties. „Vietnamo valdžia labai greitai sureagavo į Covid-19 virusą ir ėmėsi priemonių, kurios tuo metu atrodė ganėtinai kraštutinės, tačiau pasiteisino“ – situaciją komentavo Oxfordo universiteto profesorius Guy Thwaitesas.


Antrą saugiausių krypčių 2020 metais sąrašo vietą užėmė Graikija. Šalyje, kurioje gyventojų skaičius perkopęs 10 milijonų, buvo užregistruoti 3 203 užsikrėtimai virusu ir 187 mirtys. Nustačius pirmąjį koronaviruso atvejį, iš karto buvo sustabdytas mases žmonių pritraukiantis kasmetinis karnavalas, o netrukus imtasi ir kitų priemonių: uždarytos mokyklos, barai, kavinės.


Trečioje sąrašo vietoje liko Honkongas, kuriame nuo Covid-19 viruso mirė tik 4 žmonės. Kaip tikina ekspertai, po 2003 metais siautusios SARS epidemijos, Honkongas savo pamokas išmoko ir buvo pasiruošęs koronaviruso pandemijai.


Daugiau apie saugias šalis kelionėms 2020 metais gali paskaityti INDEPENDENT straipsnyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis