Penktadienio horoskopas: Ožiaragiai gali sulaukti malonaus dėmesio, o Avinams ir Liūtams šiandien...

Astrologinė prognozė birželio 26-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus.


*************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Galbūt sužinosite, kad jus ketinama priimti į darbą. Jeigu aktualu, tikrinsitės sveikatą arba pasiimsite tyrimų rezultatus. Jūsų emocijas audrins komplimentai, flirtas.


JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti patinkantį asmenį, bendrauti su augančia karta. Neblogai seksis reikalai, susiję su reklama, vaikais, kūrybine veikla.


DVYNIAI. Nenusivilsite, jeigu šiandieną savo energiją eikvosite dėl šeimos, namų, sodybos. Nesunkiai įvesite tvarką, noriai talkinsite artimiesiems, giminaičiams ir pagerinsite su jais santykius.


VĖŽYS. Gana lengvai judės įprasti darbai bei kontaktai. Į galvą gali šauti neblogų idėjų arba sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Galbūt sulauksite pakvietimo pasisvečiuoti, dalyvauti piknike, ekskursijoje ar pan.


LIŪTAS. Džiaugsitės savo pirkiniais, jausite vidinį komfortą. Regis, susitarsite, susiderėsite dėl reikalingos paslaugos arba atlygio už jūsų suteiktą paslaugą.


MERGELĖ. Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių. Yra nemaža tikimybė, kad kils stimulas kurti verslą, įsirenginėti namus, užsiimti žemės ūkiu, sodininkyste ar pan.


SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ramiai judėsite pasroviui ir nesuksite sau galvos dėl praktinių dalykų. Arba išoriškai taip atrodys, o iš tikrųjų viduje slapta puoselėsite svajones, susijusias su karjera, sporto ar kūrybiniais laimėjimais.


SKORPIONAS. Galvosite apie renginius, pramogas, žmones, kuriuos norite susitikti, ir turbūt pasirodys, kad tai visiškai realu. Jie tarsi savaime gali išdygti prieš jūsų akis, ką nors pasiūlyti ir pan.


ŠAULYS. Šiandien noriai darbuositės. Galite įnešti šiek tiek originalumo, modernumo į savo veiklą arba įvaizdį, stilių. Nepasitenkinimas aplinka arba gyvenimo būdu skatins sekti kitų pavyzdžiu. Regis, sudominsite darbdavį, jeigu ieškote darbo.


OŽIARAGIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su valdininkais, švietimo srities veikėjais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, karjerą. Iš nepažįstamo asmens galite sulaukti dėmesio.


VANDENIS. Jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite operatyviai sutvarkyti aktualų verslo, finansinį, turtinį reikalą. Galbūt atgausite paskolintus pinigus ar daiktą.


ŽUVYS. Šiandien su kaupu bus emocijų ir santykių peripetijų. Būsite nusiteikę megzti ir gaivinti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis