Trečiadienio horoskopas: Liūtams gali tekti aiškintis santykius, o Jaučiams ir Dvyniams šiandien...

Astrologinė prognozė birželio 24-ajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Ansas, Janė, Janina, Jonas, Jonaudas, Jonaudė, Jonė, Jonis, Žana, Žaneta;


*************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.


**************


AVINAS. Regis, būsite azartiškai nusiteikę ir ieškosite ekstremalių nuotykių. Arba taip elgsis jūsų vaikai, draugai ir jūs ne savo valia būsite įtraukti į pavojingas situacijas. Saugokitės seksualinės prievartos, sportinių ir kitokių traumų.


JAUTIS. Raskite laiko pasitvarkyti buityje, saugokite namus nuo vagių, ugnies, o artimuosius nuo nevykusių pagundų, traumų. Neužsimerkite, jeigu kažkam iš aplinkinių reikia paguodos. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Saugokitės ugnies, žaibo.


DVYNIAI. Šiandien gali tekti bendrauti su žmonėmis, kurių nesitikėjote sutikti arba stengėtės pamiršti. To pakaks, kad gimtų naujų iliuzijų, apniktų įkyrios mintys. Kur nors važiuodami nežiopsokite prie vairo.


VĖŽYS. Jums puikiai seksis rašyti meilės laiškus, flirtuoti, gražbyliauti. Tačiau jei tai darote iš savanaudiškų paskatų, siekdami kitu žmogumi pasinaudoti ar pan., tai galite patys apsigauti.


LIŪTAS. Šiandien jus gali šokiruoti incidentas bendraujant, aiškinantis asmeninius santykius, arba sugadintas daiktas, nepateisintas lūkestis. Būsite linkę labai nerimauti dėl įvairių neišspręstų problemų.


MERGELĖ. Šiandien saugokitės sukčių ir nepasiduokite pagundai išlaidauti. Pravartu gerai išsimiegoti, pailsėti. Kai kurios dvasinės praktikos gali būti pavojingos sveikatai. Kaupkite energiją, tausokite jėgas.


SVARSTYKLĖS. Regis, patirsite įspūdžių iš bendravimo. Pokalbiai su pažįstamais ir draugais gali nustebinti naujienomis, gandais arba pripildyti jūsų galvas slaptų pagundų.


SKORPIONAS. Būsite emociškai įsitempę. Galbūt nuotaiką gadins tai, kad per greitai pralekia šventinė diena ir vėl teks plušėti tempiant ant pečių atsakomybės naštą. Vieša akcija, nuotykis gali baigtis nekaip. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo. 


ŠAULYS. Neverta dėti didelių vilčių į atsitiktinai nuskambėjusius pasiūlymus, pažadus. Kelionėje ir kontaktuose su nepažįstamais žmonėmis tikėtini nesusipratimai ar netgi rimti pavojai. Nežiopsokite už vairo, jei vairuojate.


OŽIARAGIS. Šiandieną stenkitės išsaugoti ramybę ir taupiau naudoti pinigus. Nepatartina skolinti ir skolintis. Jeigu išgirsite nemalonių pastabų, priekaištų, verčiau taktiškai patylėkite.


VANDENIS. Būsite įsitempę ir be aiškių priežasčių nepatenkinti kitais. Galbūt išgyvensite dėl jums svarbių santykių, partnerio elgesio ar jausmų. Nederėtų reikšti pretenzijų, įtarinėti ir kritikuoti. Saugokitės agresijos, ugnies, žaibo.


ŽUVYS. Jeigu jausis rytinės pagirios ar šiaip nekokia savijauta, verčiau neskubėkite sėstis už vairo. Ta gana prasta diena eksperimentuoti su sveikata, grožiu. Neerzinkite ir neglostykite svetimo gyvūno.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis