Mados mugės: ko verta jose dairytis?

Naujas sezonas – nauji galvos skausmai. Dar šviežiai pasaulio mados sostinėse praūžusios mados savaitės ant podiumų sukėlė tiek naujas, tiek atgaivintas detales, kuriomis alsuos ateinantys sezonai. Mados pavasariui neabejingi ir mūsų šalies kūrėjai jau balandžio mėnesį didžiuosiuose Lietuvos miestuose pasirodisiantys su naujomis savo darbų kolekcijomis mados mugėse „Design for life“. Nuo dizaino detalių iki spalvų tandemo: į ką verta dairytis?

Žalios spalvos

Ar girdėjote, ką 2017 išpranašavo spalvų gigantė ,,Pantone’’? Revoliuciją, atgaivą ir atsinaujinimą – žalioje spalvoje! Šią gyvybės visumą simbolizuojančią spalvą visuomet aktualu prisiminti šiltųjų sezonų metu, tačiau šįkart atgis ne tik gamta. Visa aplinka, pradedant drabužiais, baigiant namų interjero detalėmis, alsuos šviežumu, todėl tai neginčytinai turėtų būti pirmas svarbus paieškos objektas.


DiDeco, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Baltų detalių

Balta – skaistumo ir švaros, elegancijos išraiška. Šioje spalvoje telpa tiek daug galimybių, jog 2017 nusprendė akcentuoti kreipti dėmesį į baltos spalvos detales, ypač namų aplinkoje.


DiDeco, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Prigesintų atspalvių

Apart karalienės – žalios, tikrai pastebėsite aštrių ir dinamiškų spalvų slopinimą. Jis vyraus tiek namų interjere, tiek aprangos bei aksesuarų detalėse. Švelnūs rusvos, pilkos, melsvos, rožinės atspalviai, kurie tarytum užburs harmoninga ir jaukia ramybe. Tik neapsigaukite – nuobodu tikrai nebus.


Colours of connection, Koppa, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Tamsiai mėlynos

Jei jau šiltuoju laiku gesiname spalvas ir atrandame naujų variacijų, neabejotinai verta paminėti, jog tamsiai mėlyna taps - nauja juoda. Klasikinė juoda pasitrauks į šalį aksesuaruose, aprangoje ir net interjere. Tad net jei esate praktikos šalininkė, šiemet atsipalaiduokite ir pasiduokite švelnesnei jos variacijai.


KumKum Design, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.


Livia Lippi, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Gėlių motyvų

Kartais atrodo, jog į gėlių pasaulį įbridome jau taip seniai, jog eilę metų negalime be jų gyventi. Tačiau būtent šiemet gėlės netampa atskira detale, o pribloškia valdančia visuma. Jei pamatysi vieną žiedą, šalimais privalu atsirasti ir kitam. Todėl nei neabejodama dairykis šių gamtos stebuklų, išsiskleidusių ant dizainerių kolekcijų.


Hape.lt, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Nedidelių rankinių

Jau nuo pat rudens įsigyvenusi tendencija, kuriai nespėjus įsigyventi tavo pirkinių sąraše dabar pats laikas! Gana su savimi nešiotis visą pasaulį ir apsunkinti savo pasivaikščiojimus. Super minimalu ir tuo pačiu taip gyva.


Livia Lippi, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Geometrijos elementų

Iš metalo detalių bus artėjama į gamtą alsuojančius medienos gaminius, jie pildysis spalvomis ir neįtikėtinomis formomis. Masyvūs ar minimalūs aksesuarai bebūtų jų gausoje atsiras asimetrija ir nevienodi modeliai. Tikras išskirtinumo šaltinis.


Mune.lt, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Kokybiškų audinių

Medvilninį kilpinis trikotažas, linas, veliūras, vilna, nėriniai ir dar daugiau – natūralių ir komfortą suteikiančių audinių, su kuriais jautiesi tarsi su antra oda. Šiandieninėje masinėje rinkoje gamintojai nėra tokie atidūs kaip smulkūs verslininkai, kurie siekia užtikrinti kokybės ir stiliaus santykį.


LinenSheep, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Išskirtinumo

Kur kitur jei ne mugėje atsiras palankesnė proga atrasti vienetinių nemasinės gamybos elementų? Tiek aprangos detalių atžvilgiu, tiek namų interjero detalių rasime tai, apie ką galbūt nei nesate girdėję. Kai kurios prekės dar tokios šviežios, jog vos spėtos užpatentuoti dizaino sprendimais, todėl išskirtinumo atžvilgiu geriau nebūna.


Ruty desig, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.


Tavo vaiko drugelis, Mados mugių „Design for life“ organizatorių nuotr.

Užsakymo nr.: PT_74053502

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis