Gėdingi moterų įpročiai, apie kuriuos kitiems geriau nepasakoti

Pripažink, juk kartais ir tu leidi sau „pamiršti“ nusidepiliuoti bikinio zonos plaukelius (ypač jei žinai, kad vakare tavęs laukia tik televizorius), o atsilupus nagų lakui nepuoli daryti manikiūro iš naujo ir vietoje to tiesiog užlakuoji dar vieną sluoksnį.

Kad ir kaip mokėtume suktis, visko tobulai padaryti tiesiog nepakanka laiko, o kartais ir paprasčiausio noro. Dalinamės keliais dažniausiais moterų triukais (ačiū Cosmopolitan.com/uk skaitytojoms), kurie garbės tikrai nedaro, bet... Iš bėdos tikrai praverčia.


Plauk tik pusę galvos!

Įvertinimas: 5/10


Neturi laiko išsiplauti galvos? Plauk tik priekinę dalį! Nutįsusios riebaluotos sruogos gadina visą bendrą vaizdą, tad dauguma mūsų galvą plauna kiekvieną rytą (ar vakarą), kad ir kokios pavargusios ir neišsimiegojusios būtume.

Viena iš gudrybių – plauti tik kirpčiukus. O jei tavo šukuosena be kirpčiukų, padalink plaukus į dvi dalis – gale plaukus susirišk, o priekines sruogas išplauk tiesiog po kranu, užpurkšk apimties suteikiančios priemonės ir išdžiovink. Užtruksi vos kelias minutes.


„Išbandžius šį triuką iš pradžių viskas atrodė gerai – plaukai kvepėjo šampūnu ir blizgėjo, tačiau vos po valandos jie ir vėl prilipo prie galvos, tad teko juos susirišti. Išvada: pusiau išsiplovus galvą, jautiesi pusiau švari, bet vis geriau, nei visai neplauta galva“.


Neskusk kojų, kur jas dengia drabužiai

Įvertinimas: 7/10


Nepavyksta paskutinę minutę užsirašyti į saloną plaukų šalinimui vašku? Šalink tik blauzdų plaukelius. Kam nėra tekę patirti siaubo, kai besiruošiant vakarėliui apsirengi prigludusį drabužį, linksmai pasižiūri į veidrodį, o jame pamatai šimtus juodų voro kojelių, styrančių iš po pėdkelnių. Toks įvaizdis tinka nebent Helovinui, bet ne draugų susiėjimui.

„Neseniai ruošiausi vakarieniauti su draugėmis. Kaip įprasta tokiu metų laiku (Didžiojoje Britanijoje kojų depiliavimo metas „oficialiai“ baigiasi spalio 15 d.), mano kojos buvo dygios kaip neseniai nušienauta pieva. Tad nusiskutau blauzdas iki kelių, įšokau į aptemptas kelnes ir išdūmiau. Vakarienė pavyko puikiai, niekas nepastebėjo mano neskustų šlaunų, bet grįžusi, prieš lipdama į lovą puoliau ieškoti kuo labiau kūną dengiančios pižamos, nes nenorėjau išgąsdinti savo vyro.“


Įdegis tik matomose kūno vietose

Įvertinimas: 9/10


Purškiamas viso kūno įdegis tau per brangus? Įdegio kremu tepk tik tas vietas, kurių nedengia drabužiai.

„Paprastai labai atsakingai žiūriu į dirbtinį įdegį ir pakloju nemažą sumą salonuose, kad tolygiai įdegčiau, bet šįkart neturėjau nei laiko, nei pinigų, ir nusipirkau nebrangią dirbtinio įdegio priemonę paprastoje kosmetikos parduotuvėje. Kadangi planavau dėvėti džinsus ir avėti plokščiapadžius batelius, tereikėjo pasirūpinti kulkšnių ir pusės blauzdų įdegiu. Jas ir patepiau įdegio kremu. Nuoga atrodau lyg braidžiojusi po sirupą, o su džinsais – lyg prabangi moteris, kuri puoselėja savo grožį ištisus metus. Niekas nežino, kad be drabužių aš atrodau kaip zebras, tik mano vargšas vyras vis labiau stebisi augančia mano meile uždaroms pižamoms.“


Naikiname kvapus purškikliais

Įvertinimas: 3/10


Neturi laiko ar pinigų cheminei valyklai? Išpurkšk drabužius kvapus naikinančia priemone.


„Niekada nebuvau bandžiusi tokios priemonės – nesu tiek tingėjusi, kad negalėčiau sumesti drabužių į skalbyklę ar nunešti jų į cheminę valyklą. Bet įkalbėta draugės nusipirkau pigų levandų kvapo purškiklio buteliuką, ant kurio parašyta, kad priemonė visam laikui panaikins net labiausiai įsigėrusius kvapus. Kitą dieną iš spintos išsitraukiu užsigulėjusią, sena nešvara atsiduodančią suknelę ir išpurškiu ja kvapus naikinančia priemone. Tą vakarą per vakarienę vyras pastebėjo, kad aš labai keistai kvepiu – kaip cheminis levandų laukas.


Įtariu, kad kvapus naikinanti priemonė tinka studentams, kurie nori atšviežinti drabužius prieš eilinį koncertą, kuriame vis tiek suprakaituos, bet ji tikrai netinka suaugusioms moterims. Kuri iš mūsų spintoje neturi bent vieno švaraus drabužio?“


Paslėpk neklusnius antakių plaukelius

Įvertinimas: 3/10

Neturi laiko išsipešioti antakių? Patepk neklusnius antakių plaukelius makiažo pagrindu.

„Paprastai antakius aš tvarkausi salone, kur kas tris savaites palieku nemažą sumą, bet pastaruoju metu tiek daug dirbau, ir visai neturėjau pinigų, tad pešiodavausi juos pati ankstyvo rytmečio prieblandoje.


Viena draugė man prisipažino, kad tokiais atvejais ją gelbsti makiažo pagrindas, tad ir aš prieš vieną svarbų susitikimą neklusnius plaukeliu užmaskavau, užtepusi ant jų kelis sluoksnius šios priemonės. Per pietus pasižiūrėjusi į veidrodį pamačiau, kad makiažo pagrindas įsigėrė į odą, o tamsūs plaukeliai labai akivaizdžiai matosi. Atrodžiau netvarkingai ir keistai.“


Dalinis pedikiūras

Įvertinimas: 8/10


Avi atvirus batelius? Nusilakuok tik išlendančius kojų pirštų nagus.


„Rudenį retai aviu atvirus batus, o vasarą juos aunuosi tik jei mano pedikiūras nepriekaištingas – o už tokį pedikiūrą vietos salone tenka pakloti nemenką sumą. Viena mano draugė, kuri gyvena saulėtoje Ispanijoje ir visus metus privalo būti pasiruošusi apsiauti atvirus batelius, prisipažino, kad kartais darosi tik „atvirų batelių pedikiūrą“.

Žiemą mano kojų nagai atrodo, švelniai tariant, netobulai: nagai ataugę, pusiau nulakuoti. Tad besiruošdama į iškilmingą vakarą prabangiame viešbutyje, pabandžiau užmaskuoti šią klaidą skubiai nusilakuodama tik dviejų išlendančių didžiųjų pirštų nagus. Iš tolo „vieno piršo pedikiūras“ atrodo puikiai, iš arti gal šiek tiek ir netvarkingas. Bet kas žiūrės į mano kojų nagus prikišęs veidą prie pat jų?“


Užmaskuok nusilupusį nagų laką

Įvertinimas: 5/10


Jei tavo nagų lakas pradėjo luptis, manikiūrą atsinaujink ant viršaus prisiklijavusi dirbtinius nagus.


„Prieš aštuonias savaites grožio salone pasidariau gelinį manikiūrą, kuris, kaip teigiama, puikiai laikosi iki trijų savaičių. Bet joms praėjus neturėjau laiko nueiti į saloną nusivalyti lako. Gelinio manikiūro namuose paprastu acetonu nusivalyti praktiškai neįmanoma – tokiu laku padengtus nagus reikia mirkyti specialiame tirpale, po to nugremžti mentele. Žinau, žinau – man reikėjo nueiti į saloną, kad nagus nuvalytų patyrusi manikiūro specialistė, bet jei turėtume daug laiko ir pinigų, visos atrodytume nepriekaištingai, ar ne? Tad aš nusprendžiau pagudrauti – nulėkiau į artimiausią kosmetikos parduotuvę ir nusipirkau ne itin brangų priklijuojamų nagų rinkinį. Nors juos sugraibyti ne taip ir lengva – vos neprisiklijavau nykščio prie smiliaus. Kai pagaliau juos visus užsiklijavau, mano rankos atrodė pritrenkiančiai. Tik vargu ar tokie eksperimentai labai sveika nagams.“


Vietoj peiliukų - vyro barzdaskutė

Įvertinimas: 9/10


Oda bikinio srityje ypatingai jautri, todėl šalinant plaukelius skustukais plaukeliai dažnai įauga, oda sudirgsta ir ją išberia mažais raudonais spuogeliais. Išeitis - elektrinė vyro barzdaskutė.


„Kartais po plaukelių šalinimo skustuvu mano bikinio zona atrodo tiesiog tragiškai - visa raudona, spuoguota. Kol oda susitvarko, tenka palaukti kelias dienas, per kurias plaukeliai atauga ir atrodau kaip ežiukas. Mano vyras net nenutuokia, kad jo elektrinė barzdaskutė kiekvieną dieną naudojama plaukeliams nuo intymių vietų šalinti. Barzdaskutė šalina plaukelius efektyviau, bet tuo pačiu švelniau, todėl oda būna itin švelni ir neišberta. Galėčiau nusipirkti barzdaskutę ir pati, bet kam leisti pinigus, jei galiu slapčia skolintis iš vyro“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis