Pirmadienio horoskopas: Skorpionai gali susidurti su rūpesčiais, o Vėžiams ir Jaučiams šiandien...

Astrologinė prognozė balandžio 27-ajai, pirmadieniu

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė;


*************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.50, leidžiasi 20.45. Dienos ilgumas – 14.55.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.


*************


AVINAS. Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasmailinti liežuvį. Pašnekovus galite nustebinti savo pastebėjimais, komentarais. Galbūt gauta informacija išsklaidys tvyrojusią miglą.


JAUTIS. Šiandien savo pastangomis galite šiek tiek užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju, pinigų, turto temos šiandien jums bus itin svarbios. Galite spręsti klausimą dėl stambaus pirkinio.


DVYNIAI. Asmeninis gyvenimas nežada pakitimų, jei nesileisite į abejotinus nuotykius. Galite pajusti didelį nuovargį, negalavimą arba teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, apleistu reikalu ar pan.


VĖŽYS. Norint pasiekti tikslą, gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą, veikti užuolankomis. Beje, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.


LIŪTAS. Diena gali būti labai produktyvi, jei rimtai stengsitės. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, tačiau nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Saugokitės infekcijų.


MERGELĖ. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, aiškintis dėl kainų ir palūkanų. Jeigu aktualu, internetu pabendraukite su specialistais, galinčiais patarti, pakonsultuoti.


SVARSTYKLĖS. Tikėtinas intelektinis pakilimas, augantis noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Galbūt internetu teks bendrauti su dėstytojais, mokslininkais, politikais ar užsieniečiais.


SKORPIONAS. Kai kurie verslo ar finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Labai svarbu rimtai susikaupti ir tuoj pat susidoroti su iškilusiais sunkumais. Pasistenkite, kad tvarkingi būtų dokumentai.


ŠAULYS. Tikriausiai aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir kaišioja nosį į jūsų asmeninius ar verslo reikalus. Išlaikykite taktą, diplomatiją – nesubtilumas, familiarumas ne padės, o pakenks.


OŽIARAGIS. Šiandien problemų gali kilti dėl jūsų ambicijų ar užsispyrimo. Tai skatins nemalonius debatus. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario sveikatą. Saugokitės traumų.


VANDENIS. Nesunkiai susitvarkysite su išsikeltomis užduotimis, nestokosite idėjų. Gera diena kūrybai, menui. Galbūt teks griežčiau auklėti vaikus, kalbėtis su jais apie moralę, atsakomybę.


ŽUVYS. Jums nestigs sumanumo, ypač ieškant reikalingos informacijos. Tikriausiai rūpės ir artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Tačiau kitiems neatrodys, kad labai stengiatės, tad sulauksite priekaištų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis