Šeštadienio horoskopas: Mergelėms tinkamas metas taisyti santykius, o Dvyniams ir Vandeniams...

Astrologinė prognozė balandžio 25-ajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė;


*************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.54, leidžiasi 20.41. Dienos ilgumas – 14.47.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.


*************


AVINAS. Jums šiek tiek stigs optimizmo, pasitikėjimo savimi ir aplinkiniais. Daug galvosite apie gaunamą informaciją, tarpusavio santykius. Ne viskas džiugins – gali paaiškėti spragos, problemos. Lengva susipykti su kaimynu, giminaičiu.


JAUTIS. Stebinsite originalumu, o gal ir neįprastu ekscentriškumu. Tiesa, kai kurie jūsų raišką gali pavadinti kaprizais ir keistumais. Gana turiningai leisite laiką, daug sužinosite, pamatysite, tik galbūt virtualiai.


DVYNIAI. Regis, jūs labiausiai nerimausite dėl sveikatos, finansinės situacijos arba pažįstamo asmens atsidūrimo mirtinoje rizikoje. Visgi kai kas gali būti tik sutirštintos prielaidos, gandai.


VĖŽYS. Gali atsirasti reikalų, kurie geriau seksis, jeigu laikysite liežuvį už dantų. Galbūt užplūs erotinės fantazijos, svajonės. Pravartu patinginiauti, pailsėti, pamedituoti.


LIŪTAS. Jeigu nesergate, tai būsite linkę bendrauti, susirašinėti. Galite patirti netikėtumų arba patys kitus nustebinti savo požiūriu, argumentais, veikla. Nenustebkite, jeigu jūsų daug kas nesupras.


MERGELĖ. Šiandien nepraleiskite progos pataisyti pašlijusius santykius. Jeigu šiuo metu jums iš tikrųjų sunku, galite sulaukti nuoširdžios paguodos ir pagalbos.


SVARSTYKLĖS. Pravartu rimčiau pasimokyti, gilintis į aktualią informaciją bei jos ieškoti. Regis, kils didelis noras bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis, jausmais. Viskas bus gerai, jei nepristigs tolerancijos ir takto.


SKORPIONAS. Beveik visą dieną suksite galvą, kaip planuoti savo gyvenimą, ateitį, kad viskas būtų gerai ir darbe, ir šeimoje. Rimčiau pasimokykite, jeigu laukia egzaminai, atestacijos.


ŠAULYS. Galite gauti svarbios informacijos, sužinoti naujieną. Tikriausiai noriai bendrausite ir bus įdomių diskusijų su originaliais žmonėmis. Kalbos suksis apie užsienį, politiką. 


OŽIARAGIS. Šiandieną gali kilti nenumaldomas noras pasikeisti, pagerinti savo gyvenimo kokybę. Galbūt kalbėsitės su artimaisiais apie namų aplinkos modernizavimą, gyvenamosios vietos keitimą ir pan.


VANDENIS. Didžioji dienos dalis prabėgs besišnekučiuojant. Pernelyg įsitraukus gali kilti ginčų, pasigirsti aštresnių frazių. Kils netikėtų sumanymų, ir jie gali būti labai originalūs, skatinantys rizikuoti.


ŽUVYS. Visais būdais sieksite išorinio komforto, gerovės, darnos. Gerai jausitės tik tvarkingoje, jaukioje aplinkoje, netriukšmingoje kompanijoje. Neišplepėkite svetimų paslapčių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis