Ketvirtadienio horoskopas: Žuvys turės galimybę pagerinti santykius, o Skorpionams ir Dvyniams...

Astrologinė prognozė balandžio 23-iajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Adalberta, Adalbertas, Albrechtas, Daugas, Daugauda, Daugaudas, Juras, Jurga, Jurgis, Jurgita, Vaitiekus, Vyga, Vygailas, Vygailė;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.39, leidžiasi 20.37. Dienos ilgumas – 14.38.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.


*************


AVINAS. Regis, jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris kai kam palengvins darbą arba apsisprendimą. Gali būti, kad rasite naują ar papildomą uždarbio šaltinį, jeigu to siekėte.


JAUTIS. Nestokosite originalumo. Kita vertus, jūsų arba jūsų vaikų elgesys gali būti rizikingas. Skatinkite vaikus užsiimti kuo nors prasmingu, skaitykite turiningas knygas.


DVYNIAI. Galite turėti reikalų su ligoninėmis bei ligoniais, labdaros įstaigomis, socialinėmis institucijomis. Kitose srityse bus geriau, jeigu atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime, nes kuo daugiau nersitės iš kailio, tuo mažiau gausite.


VĖŽYS. Norėsis daugiau bendrauti, virtualioje erdvėje tapsite atviresni, ieškosite bendraminčių. Gali nuskambėti neblogų idėjų, pasiūlymų, o gal ir pažadų.


LIŪTAS. Šiandien prasidėjusi jaunatis gali užfiksuoti jūsų būseną ir situaciją, todėl stenkitės būti pozityvūs, venkite neatsakingos rizikos. Saugokite savo ir kitų sveikatą.


MERGELĖ. Galite gauti žinią iš toli esančio dominančio asmens. Pravartu virtualioje erdvėje ieškoti informacijos, rašyti publikacijas, mokslinius darbus, mokytis, pasidomėti įstatymais ir pan.


SVARSTYKLĖS. Šiandien suksite galvą dėl finansinių reikalų, mokesčių ir viso kito, kas nemažai kainuoja. Vieno reikia, kito norisi, o galimybės ribotos. Pasidžiaukite tuo, kuo galite be ypatingų sąnaudų.


SKORPIONAS. Šiandien labai priklausysite nuo aplinkinių geros valios ar emocinių ekscesų, kaprizų. Situaciją stipriai veiks partneriai, aplinkiniai. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą.


ŠAULYS. Šiandien lengviau bus imtis iniciatyvos ūkinei veiklai. Noriai meistrausite, užsiimsite rankdarbiais, rūpinsitės gyvūnais ir pan. O galbūt virtualioje erdvėje ieškositės darbo arba išbandysite naują dietą, mankštą.


OŽIARAGIS. Tai aktyvių, originalių, kūrybingų žmonių diena. Vaizduotė neklaidins į lankas, o padės tiksliai, konkrečiai viską mintyse sudėlioti ir pataikyti į dešimtuką.


VANDENIS. Puiku, jeigu spėjote užbaigti kai kuriuos darbus, įsipareigojimus ir savo energiją šiandien galėsite nukreipti į namų pusę. Bus smagu padėti šeimos nariams, pasirūpinti vaikais, pajusti vienas kito petį. Svarbu nesiginčyti dėl smulkmenų.


ŽUVYS. Artimos aplinkos žmonės užvers jus prašymais, o gal ir visokia informacija, keliančia nerimą. Regis, bus proga susitaikyti su tais, kurie jums svarbūs ir su jų pagalba sutvarkyti kai kuriuos aktualius reikalus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis