Pirmadienio horoskopas: Šauliai turėtų pagalvoti apie savo santykius, o Žuvims ir Skorpionams šiandien...

Astrologinė prognozė balandžio 20-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Agnetė, Agnė, Agnietė, Adeliaras, Eisvaldas, Eisvaldė, Eisvydė, Gostarta, Gostartas, Gostautas, Gostautė, Goštautas, Traidenis;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.06, leidžiasi 20.31. Dienos ilgumas – 14.25.

Šiandien – šeštoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.


*************


AVINAS. Regis, teks imtis darbų, aiškintis finansinius, verslo reikalus. Tai jums leis išbandyti savo jėgas arba nuotolinį darbą, tačiau geram rezultatui prireiks realių veiksmų ir bendradarbiavimo. Pastarojo kol kas stinga.


JAUTIS. Apmąstymai vienumoje, įsigilinimas į rūpimą informaciją gali padėti atskleisti svarbias detales, slaptus motyvus. Visgi bus labai nelengva, jeigu studijuojate ir tenka ruoštis egzaminui, ruošti mokslinį darbą ar pan. Galimos įvairios kliūtys.


DVYNIAI. Jūsų sugebėjimas argumentuotai bendrauti pasitarnaus ne vien jums. Seksis daryti įspūdį tiems, kurie jus girdi, skaito. Vis dėlto turite būti labai apdairūs, nes atsiras norinčiųjų pasinaudoti jūsų patiklumu, patirties stoka ar pan.


VĖŽYS. Regis, jums teks tvarkyti finansinius reikalus, užbaigti rašto darbus ar kt. Šiandien užmegztas ryšys gali būti perspektyvus. Ateityje tai gali duoti nemažą naudą.


LIŪTAS. Jeigu turėjote vykti į kelionę, konferenciją, studijų sesiją, veikiausiai teks nuo to susilaikyti. Regis, globalūs įvykiai, konkurencija darbe, politikoje ims varginti, apsunkins jūsų planus.


MERGELĖ. Tikėtina, kad neišvengsite tam tikrų finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, mokėti mokesčius, pirkti ar parduoti akcijas, arba tiesiog tuo domėtis.


SVARSTYKLĖS. Diena bus nebloga, jei vyrauja bendradarbiavimas, partneriavimas, o ne konkuravimas tarpusavyje. Ginčai dėl vaikų, pinigų tikrai niekam nepridės džiaugsmo.


SKORPIONAS. Šiandien galite daug nuveikti, nes jausite išorinį arba vidinį spaudimą atlikti kai kuriuos darbus, parengti pranešimus, rašto darbus ar pan. Tikriausiai gausite informacijos, susijusios su sveikatos tyrimu.


ŠAULYS. Pasistenkite geriau suprasti mylimą žmogų. Galbūt jūsų apetitai, įnoriai, reikalavimai viršija to asmens galimybes. Tobulybių nėra, turite su tuo susitaikyti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.


OŽIARAGIS. Šiandien daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos ir materialinius, piniginius klausimus. Nestokosite praktiškumo ir nuoseklumo, tačiau artimųjų poreikiai gali atrodyti kol kas neįgyvendinami.


VANDENIS. Diena bus kupina įspūdžių. Noriai demonstruosite žinias, žarstysite patarimus bei sąmojį. Tinkamas metas reikalams su žiniasklaida. Susidarys įspūdis, kad netgi tie, kuriuos laikėte priešiškais, yra gana mieli žmonės.


ŽUVYS. Pagaliau galite gauti reikiamą parašą ar atlygį už suteiktą paslaugą. Kita vertus, nerimo kels sveikata. Jeigu ne jūsų pačių, tai kieno nors iš artimųjų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis