Sekmadienio horoskopas: Avinams metas pradėti kaupti jėgas, o Skorpionams ir Jaučiams...

Astrologinė prognozė balandžio 19-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Aistė, Eikanta, Eikantas, Eikantė, Eirimas, Eirimė, Erimtas, Erimtė, Laisvūnas, Laisvūnė, Leonas, Nodravas, Nodravė, Nogailas, Nogailė, Noginta, Nogintas, Putrimas, Simona, Simonas;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.08, leidžiasi 20.29. Dienos ilgumas – 14.21.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.


*************


Protingos mintys:


„Iš neapykantos galima akmenis tvirtovei suritinti, bet namą galima tik iš šypsenos pastatyti“ (V. Lūdenis).


**************


AVINAS. Šiandieną norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti. Numosite ranka į visokius nebaigtus darbus, nervingas situacijas. Verčiau ne reikškite mintis mįslėmis, o kaip tik atvirai aiškinkitės paslaptis. Kaupkite jėgas.


JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti. Sugebėsite mobilizuotis ir padaryti gerą įspūdį pašnekovams. Tačiau jį labai lengva bus sugadinti. Nedalinkite nepagrįstų pažadų.


DVYNIAI. Venkite kontaktų su tais, kurių nemėgstate. Jeigu aktualu, patartina be įtampos daryti tuos darbus, kuriuos reikia užbaigti pagal susidarytą dienotvarkę.


VĖŽYS. Iš nusimanančio asmens galite gauti informacijos jus dominančiu klausimu. Gali iškilti naudos ir moralės dilema. Jeigu dabar esate užsienyje, tai, ką pamatysite ar išgirsite, jus sutrikdys ar net šokiruos.


LIŪTAS. Gali apimti nerimas, kad nebe jūs valdote situaciją. Galbūt baiminsitės dėl verslo ar sveikatos situacijos. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su psichologiškai įžvalgiu žmogumi.


MERGELĖ. Jeigu antroji pusė, partneris elgiasi pernelyg pasyviai, tingiai, jūs patys imkitės iniciatyvos ir pasiūlykite įdomios veiklos. Tik nesistenkite kitų pakeisti, diktuoti savo valios.


SVARSTYKLĖS. Šiandien galite nemažai nuveikti savo ūkyje. Regis, gilinsitės į asmenines problemas, galvosite apie savo ar vaikų perspektyvas, sveikatos būklę. Galite sulaukti pasiūlymo iš gero pažįstamo.


SKORPIONAS. Ši diena skatins kūrybingumą, romantišką polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių, nešvaistykite pinigų, saugokitės infekcijų.


ŠAULYS. Namuose gali stigti tvarkos, jaukumo, o tvarkytis turbūt nesinorės arba nebus jėgų. Galbūt savijauta nedžiugins ir prioritetą teks skirti sveikatai, kūno reikmėms.


OŽIARAGIS. Šiandien pasižymėsite išaugusia iniciatyva, kūrybingumu, socialiniu aktyvumu. Regis, noriai bendrausite socialiniuose tinkluose bei su artimaisiais. Tai jus suartins, leis kai ką išsiaiškinti.


VANDENIS. Regis, puikiai sugebėsite rūpintis suplanuotais reikalais, šeima, namais. Galite internetu įsigyti norimą prekę. Kažkieno dėmesys suteiks malonių pojūčių, minčių.


ŽUVYS. Grožio puoselėjimui, menui, svajojimui tai nebloga diena. Vis dėlto naujų užmojų dar nesiimkite. Rimčiau pasimokykite, jeigu jūsų laukia egzaminas, pristatymas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis