Šeštadienio horoskopas: Liūtai turėtų susitelkti į santykius, o Vandeniams ir Vėžiams...

Astrologinė prognozė balandžio 18-ajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolonija, Apolonijus, Eitvilas, Eitvilė, Eitviltas, Eitviltė, Girmantas, Girmantė, Verneris, Undinė, Žara;


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.10, leidžiasi 20.27. Dienos ilgumas – 14.17.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Avino ženkle.


**************


AVINAS. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai bei tvarkai namuose. Venkite bendravimo su tais, kuriais nepasitikite ir kurių įkyrumas vargina. Mokėkite subtiliai atsiriboti. Gali užsimegzti įdomus virtualus ryšys.


JAUTIS. Geriau už kitus šiandien jus supras bendraminčiai. Pokalbiai su jais pralinksmins, nuramins, leis aiškiau suvokti savo ir kitų tikslus. Gali atsinaujinti nutrūkęs draugystės ryšys.


DVYNIAI. Emociškai įtempta diena. Geriau jausitės, jei rasite draugiškų žmonių socialiniuose tinkluose. Bendravimas su jais išblaškys sunkias mintis, suteiks energijos. Saugokitės infekcijų.


VĖŽYS. Jus džiugins aplinkinių reiškiamas susidomėjimas. Vis dėlto kai kuriuos planus gali tekti koreguoti dėl objektyvių priežasčių. Tiktų pasimokyti, panaršyti internete.


LIŪTAS. Pasistenkite atkurti darną santykiuose su antrąja puse, mylimu žmogumi. Jeigu pasiseks, galite patirti aistringų meilės akimirkų. Nebloga diena peržiūrėti garderobą, išmesti susikaupusį šlamštą.


MERGELĖ. Būkite dėmesingesni ir atlaidesni savo giminaičiams ir gyvenimo partneriams. Nederėtų priekaištauti dėl jausmų ar pinigų stygiaus. Verčiau nevaržykite vienas kito interesų.


SVARSTYKLĖS. Būsite darbštūs, nusiteikę griebtis namų ūkio darbų, atlikti sveikatos, higienos ir grožio procedūras. Didelis noras puoštis, keistis pareikalaus išlaidų. Regis, būsite patenkinti tuo, ką internetu įsigysite, kaip atsinaujinsite.


SKORPIONAS. Geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė. Kūrybingumo, aistros jums išties netrūks. Tikriausiai padarysite įspūdį tam, kam norite jį padaryti.


ŠAULYS. Nebloga diena išsamiam susitvarkymui. Išmeskite susikaupusį šlamštą, išdalinkite nebereikalingus daiktus. Vertėtų pasikalbėti su šeimos nariais apie šeimos biudžetą, turto, nuosavybės reikalus.


OŽIARAGIS. Tikriausiai kils didelis susidomėjimas žiniasklaidos, interneto informacija, reklama. Norėsis ir bendravimo, dėmesio. Regis, šiandien tinkamų pašnekovų tikrai rasite, ypač socialiniuose tinkluose.


VANDENIS. Diena bus maloni, jeigu būsite tarp savų žmonių ir jausitės globojami, mylimi. Regis, kils ūpas paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą ir sveikatą.


ŽUVYS. Pasistenkite praleisti šią dieną kuo daugiau bendraudami su artimaisiais, jei neįmanoma realiai, tai nors virtualiai. Jie suteiks jums optimizmo, padės išlikti objektyvesniems, jei susipainiojote savo emocijose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis