Antradienio horoskopas: Liūtams galimi nenumatyti pokyčiai, o Jaučiams ir Vandeniams šiandien....

Astrologinė prognozė balandžio 14-ajai, antradieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Justina, Justinas, Vaišvydas, Vaišvydė, Vaiva, Valerijonas, Visvaldas;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 06.20, leidžiasi 20.20. Dienos ilgumas – 14.00.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Avino ženkle.


************


AVINAS. Tikriausiai teks pasirūpinti ne vien įprastais reikalais. Regis, reikės šalinti trūkumus dokumentuose, rašto darbuose ar pan. Pasisaugokite provokacijų. Neliekite neigiamų emocijų ant kitų žmonių galvų.


JAUTIS. Galvosite apie darbus, mokslus. Galbūt norėsis kur nors toliau ištrūkti. Visgi tai gali taip ir likti svajonėse dėl nepalankių aplinkybių, o iš tikrųjų vargins rūpesčiai, atsakomybė ir pan.


DVYNIAI. Gali paaiškėti, jog nebėra laiko delsti, jeigu norite šio to naujo išmokti, sustiprinti sveikatą, imunitetą. Užsibrėžkite įgyvendinamus tikslus. Mažiau gilinkitės į svetimus trūkumus, o daugiau į tai, ką reikia taisyti savyje.


VĖŽYS. Šiandien bus sunku priimti sprendimus, nes atsiras nepritariančių, galvojančių kitaip, oponuojančių. Gali būti, kad ant plauko pakibs kai kurie planai. Pasisaugokite konfliktinių situacijų.


LIŪTAS. Šiandien be aiškios priežasties galite pasijusti nekaip. Dėl keistų nuojautų ar keisto silpnumo nepajėgsite normaliai dirbti ir bendrauti. Galbūt tai bus susiję su pokyčiais darbe, sveikata arba su jus dominančių asmenų situacija.


MERGELĖ. Šiandien jus viskas domins, bendrausite, nepaisydami menkų nesusipratimų. Galite elgtis kiek neatsakingai. Neįsivelkite į pavojingą žaidimą. Labiau pasidomėkite, kuo užsiima jūsų vaikai, tūnodami prie kompiuterio.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums labiausiai rūpės buitis, kasdieniai reikalai. Skubiems sprendimams nekoks metas. Nesistenkite pakeisti nepakeičiamų dalykų, būkite tolerantiškesni artimiesiems.


SKORPIONAS. Ši diena be pasigailėjimo įsuks į reikalų verpetą. Galite gauti netikėtą žinią ar išgirsti gandus, kurie sudrums ramybę. Atrodys, kad griūva įprastinis stabilumas, o pokyčius tenka priimti nepasiruošus.


ŠAULYS. Aktualūs bus reikalai, susiję su pinigais, nuosavybe, nuoma, tiekimu. Gali kilti pagunda veltis į aferą, žadančią pasipelnymą. Tai gana pavojinga. Labiau prižiūrėkite ir saugokite vaikus.


OŽIARAGIS. Nerami diena. Gali kilti nesusipratimų, pakibti planai, įstrigti susitarimai. Tikriausiai teks aiškintis teisinius formalumus arba asmeninius santykius. Griežtais, nekorektiškais pareiškimais galite įpykdyti savo pašnekovus.


VANDENIS. Keistoka diena. Būtų geriau kai ką pristabdyti, atidėti, nei skubotai įsipareigoti. Antruoju atveju teks gailėtis arba turėti vargo, kad būtų leista pakoreguoti, pakeisti. Saugokite sveikatą.


ŽUVYS. Jums nekils ypatingų rūpesčių tuo atveju, jei numatyti reikalai tekės įprasta vaga. Blogiau, jeigu aplinkybės ar koks subjektas pažeis tą ritmą. Galite patirti nuostolį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis