Sekmadienio horoskopas: Vėžiai gali pajusti kylančią įtampą, o Ožiaragiams ir Dvyniams...

Astrologinė prognozė balandžio 12-ajai ir 13-ajai, šv. Velykoms

AVINAS. Nuotaika bus toli gražu ne šventiška. Galvosite apie darbus, politines, globalines problemas. Pravartu pamaloninti save gardžiu maistu, atsipalaiduoti.


JAUTIS. Tikriausiai jūs su nerimu seksite naujienas iš užsienio, ypač jeigu tenai yra įstrigusių artimų žmonių. Internetu gausite daug pasveikinimų, o galbūt ir dovanų.


DVYNIAI. Regis, bus sudėtinga suderinti norus su galimybėmis. Galite apsižiūrėt, kad šiek tiek per daug išleidote pinigų, arba kad nebegalite sau leisti išlaidauti netgi šioms šventėms.


VĖŽYS. Jeigu gerai jaučiatės, be veiklos nesėdėsite. Jeigu ne namų ruoša ir plušėjimas prie puodų ką nors skanaus gaminant, tai protinis darbas, kūryba užims daug laiko. Nors džiugins virtualus bendravimas, kažkas kels įtampą.


LIŪTAS. Regis, ne velykinės vaišės jums rūpės, o sveikata arba situacija aplink jus ir artimuosius. Bus sunku, jeigu esate toli nuo namų. Pokalbiai socialiniuose tinkluose padės atsipalaiduoti.


MERGELĖ. Nuotaika bus nebloga, jeigu stengsitės švęsti ir neliūdėti. Visgi įtampos nestigs. Nerimausite dėl vaikų, mylimų žmonių, paskolų. Verčiau nesiklausykite svetimų paslapčių, jei nesugebėsite jų išsaugoti.


SVARSTYKLĖS. Šventinę nuotaiką palaikyti bus nelengva. Kai kurie artimi žmonės turės bėdų arba jų kils jums. Atvirai pasikalbėkite su giminaičiais, draugais ir įsiklausykite į jų patarimus.


SKORPIONAS. Veikiausiai negalėsite kaip paprastai būdavo pasikviesti svečių arba vykti pas gimines. Visą dėmesį nukreipsite į šalia esančius. Užplūs noras juos ir save džiuginti tuo, kas gražu, malonu, gardu.


ŠAULYS. Jums norėsis paprasčiausiai pasilepinti komfortu, skaniais patiekalais. Vaikų poreikiai bei pageidavimai plonins piniginę ir turbūt sekins jūsų kantrybę. Bus nelengva suvaldyti emocijas, nuotaikų kaitą.


OŽIARAGIS. Būtų gerai, kad žaismingumas, šmaikštumas nustelbtų jūsų norą muštruoti ir kontroliuoti kitus, bambėti dėl smulkmenų. Aktuali gali būti su menu, medicina susijusi veikla, socialiniai reikalai.


VANDENIS. Pasistenkite, kad jūsų Velykos nebūtų girtos ir liūdnos. Net jei teks švęsti vienumoje, nedepresuokite. Tokiu atveju nerkite į virtualią erdvę ir susiraskite likimo draugų.


ŽUVYS. Jausitės pasiilgę draugų, giminių ir veikiausiai nesidžiaugsite, jeigu nebus galimybių realiai susitikti ir švęsti kartu. Labiau pasisaugokite sukčių, infekcijų ir apsinuodijimo. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis