Ką pirkdami automobilį pirmiausia įvertina vyrai, o kas aktualiau moterims

Kas atsakingiau renkasi automobilį – vyrai ar moterys? Beveik neabejojame, kad teisingą atsakymą tu jau žinai!

Jei vyrų paklaustume, kas moterims svarbiausia automobilyje, greičiausiai dauguma neabejodami tikintų – grožis! Pasirodo, viskas visai ne taip: atlikta apklausa atskleidė, kad renkantis automobilį moterų prioritetų sąrašo viršuje yra patikimumas, kokybė ir saugumas, o štai minėtas grožis kur kas svarbesnis vyrams!


Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.


Apie tai, kad moterys kiek atsakingiau ir atsargiau renkasi automobilius, parodo ir CBS News atlikta apklausa. Jos duomenimis 20% vyrų aiškiai žino, kokio automobilio norėtų, tuo tarpu moterų tarpe tvirtai apsisprendusių yra tik 10% – moterys labiau linkusios išsinagrinėti visus pliusus bei minusus ir tik tuomet priimti sprendimą. Beje, ir perka automobilius moterys ne taip skubėdamos, kaip vyrai: išbandę norimą automobilį sandorį vyrai sudaro vidutiniškai per 63 dienas, o moterys – per 75 dienas.


Moterų polinkis gerai viską apgalvoti ir sudvejoti atsiskleidžia ir kituose apklausos skaičiuose: štai savo pasirinkimu perkant automobilį yra užtikrinti 58% vyrų, o moterų tarpe – tik 38%. Ak, tas moteriškas noras visuomet rasti pati geriausią variantą!


Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.


Į ką renkantis automobilį dažniausiai žiūri vyrai? Pasirodo, jie kur kas labiau pasiduoda emocijoms ir leidžiasi užburiami saldžių pažadų bei iliuzijų. Tarp keturių didžiausią įtaką vyrų pasirinkimui darančių veiksnių išskiriamas automobilio vidaus apdaila, išorinis dizainas, technologijos bei patvarumas.


Tuo tarpu moterys linkusios ieškoti praktiškumo ir naudos: didžiausią įtaką jų apsisprendimui turi automobilio patvarumas, patikimumas ir saugumas. Nereikėtų pamiršti ir ekonomiškumo – prieš pirkdamos automobilį moterys labiau linkusios domėtis galimomis mėnesio išlaidomis kurui bei būtinajai automobilio priežiūrai, pavyzdžiui, kiek kainuotų automobilio remontas ar atsarginės dalys automobiliudalys24.lt.


Tad nieko stebėtino, kad geidžiamiausių vyrų automobilių sąraše puikuojasi tokios markės kaip Ferrari, Maserati, Porsche, GMC ar Jaguar. Tuo tarpu moterys į automobilio pirkimą dažniausiai žiūri iš praktiškumo pusės ir renkasi tokias markes kaip MINI, Kia, Honda, Nissan ar Subaru.


Na ir dar vienas įdomus faktas: nors automobilių pirkėjų tarpe vyrai ir moterys pasidalina daugiau mažiau tolygiai, sprendimą dėl automobilio pirkimo 85% atvejų šeimose priima būtent moterys!

Užsakymo nr.: PT_62634

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis