Kovo mėnesio HOROSKOPAS

Pažvelk, ką tau žada žvaigždės!

AVINAS


Avinų laukia daug žadanti pavasario pradžia. Pirmoje mėnesio pusėje atsivers galimybė įtvirtinti savo pozicijas profesinėje srityje ir santykiuose. Žvaigždės pataria neskubėti ir leisti įvykiams dėliotis savaime. Mėnesiui einant link pabaigos turėsi galimybę realizuoti savo planus – ypatingai sėkmingas laikotarpis turėtų prasidėti nuo kovo 26 dienos.


JAUTIS


Tavo Zodiako ženklui kovo mėnuo gali tapti nauju atspirties tašku. Tikėtinos kardinalios permainos – kraustymasis, darbo keitimas ar naujas santykių statusas. Gyvenimiškos aplinkybės sudėlios viską taip, kad užsispyrėliams Jaučiams nori nenori teks būti drąsesniais ir ryžtingesniais.


DVYNIAI


Teisingai pasielgsi, jei kovo mėnesį visą savo dėmesį sutelksi į piniginius ir karjeros reikalus. Meilė kol kas tegul palaukia kur nors nuošalyje, nes tavo Zodiako ženklui atėjo auksinis laikas savirealizacijai ir tikslų siekimui. Mėnesio viduryje gali tikėtis neplanuoto piniginės papilnėjimo. Tik elkis apdairiai: mėnesio pradžioje žvaigždės skatins tave veržtis į priekį, o antroje pusėje tempą sulėtink ir viską gerai apskaičiuok.


VĖŽYS


Tavo Zodiako ženklui teks kaip reikiant pakovoti, jei nori atstovėti savo poziciją ir interesus. Gali būti, kad kažkas stengsis užimti tavo vietą ar bandys kaišioti pagalius į ratus. Svarbiausia nepasiduoti emocijoms ir nesikarščiuoti, priimti racionalius ir neskubotus sprendimus. Link mėnesio pabaigos kilusios audros turėtų nurimti.


LIŪTAS


Mėnuo tavo Zodiako ženklui bus labai aktyvus ir teikiantis daug perspektyvų, tačiau bandydama visur suspėti nieko nelaimėsi. Aiškiai susidėliok prioritetus ir paskirstyk savo laiką. Mėnesio pradžioje daugiau dėmesio skirk santykiams ir su šeima susijusiems reikalams, o nuo mėnesio vidurio mintis nukreipk kita linkme – išnaudok visas galimybes karjeros ir finansų srityje.


MERGELĖ


Šį mėnesį turėtum susilaikyti nuo kritikos ir bandymų kitus pamokyti – tai gali turėti rimtų neigiamų pasekmių tolimesniems tavo ateities planams. Geriau visą savo energiją nukreipk į save: daryk tai, kas tau teikia pasitenkinimą ir duoda naudą. O visa kita susidėlios savaime ir be tavo įsikišimo.


SVARSTYKLĖS


Asmeninio gyvenimo srityje turėtum pajusti pozityvias vibracijas – gal tai nauji jausmai beldžiasi į tavo širdį? Visą mėnesį turėtum skraidyti kaip ant sparnų ir savo teigiama energija traukti teigiamus dalykus. Nusiteik naujoms pažintims, atgijusiems santykiams ir maloniems netikėtumams.


SKORPIONAS


Nuo pat mėnesio pradžios Skorpionai turėtų pagauti sėkmės bangą, ant kurios plaukti gali iki mėnesio pabaigos. Išnaudok šį etapą stiprinti toms sritims, kuriose iki šiol trūko balanso – dabar kaip niekada tinkamas metas kurti glaudesnius ryšius, tvarkyti užsigulėjusius ir ilgai atidėliotus reikalus.


ŠAULYS


Turėsi progų būti pastebėta dėl savo idėjų ar parodytos iniciatyvos. Nepraleisk šios galimybės, nes tai gali atverti tau naujus kelius į ateitį. Šį mėnesį įdėk daugiau pastangų bendraudama ir kurdama artimesnius ryšius su tau naudingais žmonėmis – ateityje jie gali suvaidinti lemiamą vaidmenį tavo gyvenime.


OŽIARAGIS


Stenkis neprisiimti pernelyg daug įsipareigojimų ir leisk sau atsikvėpti. Dėl to, kad savo jėgomis neišspręsi visų problemų, pasaulis nenustos suktis. Mėnuo gali tave šiek tiek išbalansuoti, tačiau jau kovo pabaigoje dauguma situacijų išsispręs savaime. Idealu šiuo metu tiesiog pasiimti atostogų.


VANDENIS


Tavo Zodiako ženklui šis mėnuo gali tapti lemtingu. Svarbiausias dalykas, kurį turi padaryti – tai išeiti iš iliuzijų pasaulio ir pažvelgti tave supančiai realybei į akis. Tik taip pavyks pagaliau priimti reikiamus sprendimus tave jau kurį laiką neraminančiais santykių, karjeros ar finansų klausimais.


ŽUVYS


Šį mėnesį turėtum atsiriboti nuo karjeros ir finansinių klausimų, nepriimti rimtų sprendimų šiose srityse. Kur kas daugiau naudos bus, jei šį laikotarpį išnaudosi santykių stiprinimui, senų pažinčių atnaujinimui ar naujų pažinčių paieškoms. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis