Kinų horoskopas 2020 metams – kurie ženklai netrukus sulauks teigiamų permainų

Pasižiūrėk, kur tau nusišypsos sėkmė!

Pagal Rytietišką kalendorių Baltosios Metalinės Žiurkės metai prasidėjo sausio 25 dieną. Tai naujo dvylikos metų ciklo pradžia, vieniems žadanti įsimintinus jausmus ir įspūdžius, kitus perspėjanti apie galimus sunkumus ir išbandymus.


Metų šeimininkė Žiurkė mėgsta akimirkos žavesį, tad metas nustoti bėgti į priekį ar kabintis už praeities. Šie metai atveria galimybes į viską pažvelgti kitomis akimis ir įgyvendinti savo svajones.


Gimusiems po Žiurkės ženklu 2020 metai bus lemtingi. Tai didelių galimybių ir sėkmės metai, todėl nebijok artėjančių permainų ar galimų sukrėtimų – net ir jie tau gali būti labai naudingi. Drąsiai bandyk naujus dalykus, megzk naujas pažintis – sėkmė tau tikrai nusišypsos. Baltoji Žiurkė pasistengs, kad šis laikotarpis tau būtų nepamirštamas.


Jaučio ženklas su Žiurke sutaria puikiai, nors šios draugystės viešai demonstruoti nelinkęs. Tad gimusieji po Jaučio ženklu šiais metais turės stiprų palaikymą visose gyvenimo srityse. Ypatingai 2020 metai turėtų būti sėkmingi meilės reikaluose: Jaučio ženklo atstovai skraidys kaip ant sparnų. Tačiau būk atsargi su naujomis pažintimis – ne viskas gali būti taip gražu, kaip iš pradžių atrodys.


Gimusiems po Tigro ženklu labiausiai seksis karjeros ir finansų srityje, o sveikatą šiais metais reikėtų pasaugoti. Praktiškai visus metus Tigrai vaikysis sėkmę, o patiems ištvermingiausiems metų pabaigoje pavyks pasukti Fortūnos ratą sau naudinga linkme. Nepasiduok ir nepagailėk pastangų vardan savo tikslų – tai gali tapti tavo atspirties tašku visam dvylikos metų ciklui.


Kiškiams 2020 metais reikėtų elgtis apdairiai, ypatingai su finansiniais įsipareigojimais susijusiuose reikaluose. Prieš ką nors nuspręsdama viską gerai išanalizuok ir paskaičiuok, neskubėk priimti sprendimų. Protingoji Žiurkė šiais metais tau pataria nerizikuoti – saugoti turimus santykius, darbą, namus. Kardinalioms gyvenimo permainoms dabar ne pats tinkamiausias metas.


Žiurkės metai bus palankūs gimusiems po Drakono ženklu. Jokių rimtesnių permainų ar sukrėtimų nenusimato – galėsi mėgautis ramybe ir stabilumu. Įdomesnių dalykų gali nutikti meilės srityje – čia reikalai gali pasistūmėti į priekį gerąja prasme. Tačiau šiek tiek pastangų teks įdėti ir pačiai, tad nepalik visko likimo valiai.


Gimusieji po Gyvatės ženklu 2020 metais gali tikėtis asmeninio gyvenimo permainų – vienišiems žadami nauji jausmai, jau turintiems antrąją pusę – harmoningi santykiai. Metalinė Žiurkė iš Gyvatės šiais metais tikisi aktyvumo ir trykštančios energijos, už kurią bus dosniai apdovanota. Tad nemiegok – veik ir siek savo tikslų.


Gimusieji po Arklio ženklu metus gali pradėti ne itin sėkmingai. Skubotų sprendimų nereikia priiminėti. Tiesiog išlauk, nes jau nuo metų vidurio viskas savaime susidėlios į savo vietas ir pradės keistis gerąja linkme. Antroje metų pusėje jau galima tikėtis teigiamų permainų karjeros ir finansų srityje, o meilės reikaluose viskas priklausys tik nuo tavęs pačios – jei nori džiaugtis rezultatais, neatidėliok ir investuok į santykius jau dabar.


Įdomūs metai laukia gimusiųjų po Ožkos ženklu. Finansinėje srityje viskas turėtų klostytis sėkmingai, o štai su santykiais teks padirbėti. Šiais metais galimos išdavystės, apgaulės, pykčiai ir nesutarimai su brangiais žmonėmis. Turi susitvardyti ir pažaboti savo emocijas, nesivelti į konfliktus. Jei pavyks atrasti balansą bendravime su tave supančiais žmonėmis ir atsiriboti nuo negatyvių dalykų, Žiurkės metai padovanos malonių įspūdžių ir netgi džiuginančių pergalių.


Gimusiųjų po Beždžionės ženklu šiais metais laukia daug džiugių permainų santykių srityje. Kažkas galbūt pagaliau sulauks šeimos pagausėjimo, sutiks savo antrąją pusę ar atšvęs vestuves. Bet kuriuo atveju, meilės reikaluose Metalinė Baltoji Žiurkė nusiteikusi tau padėti. Tačiau rūpindamasi santykiais turėtum nepamiršti ir finansinių reikalų – jeigu nepagailėsi jėgų, šioje srityje tavęs taip pat laukia malonios staigmenos.


Nors mažų rūpesčių išvengti nepavyks, bendrai 2020 metai gimusiems po Gaidžio ženklu turėtų būti sėkmingi. Metalinė Baltoji žiurkė mėgsta darbą, o ne kalbas, todėl imkis veiksmų ir susidūrusi su nenumatytomis kliūtimis pasistenk išvengti nereikalingų emocijų. Šiais metais laimės tie, kurie konkurentus įveiks apsukrumu!


Gimusieji po Šuns ženklu šiais metais turi visas galimybes išsiveržti į priekį – imkis naujų projektų, keisk sritį, spręsk ilgai atidėliotus klausimus. Baltajai Žiurkei patinka tavo pozityvumas ir energija, tad gali tikėtis palaikymo visose srityse. P.S. megzk pažintis su gimusiais po Žiurkės ženklu – būtent šio ženklo atstovai gali atverti tau visai naujo gyvenimo duris.


Labiausiai šiais metais turėtų sektis tiems, kurie gimė po Kiaulės ženklu. Tai tobulas metas idėjų realizacijai, santykių stiprinimui ar naujai pradžiai, karjeros šuoliui ir net kardinaliems gyvenimo pokyčiams. Pagaliau prasideda sėkmingasis periodas, kuomet tikrai gali gauti viską, apie ką iki šiol svajojai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis