Ketvirtadienio horoskopas: Vėžių laukia permaininga diena, o Svarstyklėms ir Ožiaragiams šiandien...

Astrologinė prognozė vasario 27-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Gabija, Gabrielius, Ginvilas, Fortūnatė, Fortūnatas, Leandras, Mandravas, Mandravė, Skirmantė.


****************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.17, leidžiasi 17.48. Dienos ilgumas – 10.31.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.


****************


AVINAS. Jus gali varginti vidiniai ir išoriniai konfliktai. Norėsite prasiblaškyti, ieškosite atsipalaidavimo būdų, kurie gali būti ne itin sveiki ir moralūs. Galite susidurti su pavydu, klasta. Arba patys kažką regsite kitiems.


JAUTIS. Galite susidurti su neaiškumais, susipainioti savo nuostatose. Domins okultiniai dalykai, religija, menas. Galbūt išgirsite keistus gandus. Pravartu ramiai viską apmąstyti, nedaryti skubotų išvadų.


DVYNIAI. Šiandieniniai susitikimai suteiks naujų įspūdžių. Galbūt spręsite piniginius arba meilės santykių klausimus. Nerekomenduojama rizikuoti, daryti spaudimo.


VĖŽYS. Permaininga bus ir ši diena, ir jūsų nuotaika. Nekaip sutarsite su žmonėmis, kurie dedasi autoritetais, puikuojasi statusu ar naudojasi tarnybine padėtimi kitiems muštruoti. Kita vertus, pasitaikys ir naudingo palaikymo, komplimentų.


LIŪTAS. Jūsų sąmonė aus gražesnes ateities viltis, stimuliuos norą keistis, tobulinti savo vidų ir išorę, kelti intelekto lygį. Tačiau netgi protingiausios jūsų mintys šiandien kažkam sukels nedorų ar nepadorių asociacijų.


MERGELĖ. Neblogai seksis tvarkyti finansinius reikalus. Vilios pikantiški potyriai. Pažįstami gali mėginti jus įtraukti į neįprastus užsiėmimus. Arba, atvirkščiai, tai stengsitės padaryti jūs. Tai nemažai kainuos.


SVARSTYKLĖS. Būsite neramūs, nenustygstantys. Gali parūpti ne visai tinkami būdai, kaip pasiekti norimą rezultatą, jei kažko siekiate, mėginate įveikti konkurentus ar įrodyti savo pranašumą.


SKORPIONAS. Šiandienai esate prisiplanavę veiklos bei reikalų. Išties daug nuveiksite, tačiau vakare gali kiek pritrūkti parako maloniausių dienotvarkės punktų realizavimui. Turbūt nepadarysite tokio įspūdžio, kokio norėtumėte.


ŠAULYS. Jei jūsų laukia pasirodymai, sporto varžybos ar pasimatymai, tai turėtumėte patirti šaunių įspūdžių. Tik neskubėkite pulti į abejotiną avantiūrą. Būkite atsargesni ir kantresni, tuomet nenusivilsite.


OŽIARAGIS. Jums derėtų išmokti džiaugtis sėkmės akimirkomis ir nesikrimsti, jei keičiasi kai kurie planai. Staigmenų gali pažerti jums svarbūs žmonės, tik pasitelkite kantrybę.


VANDENIS. Šiandien galite suspėti daug nuveikti, jei nepasiduosite pagundai į viską numoti ranka. Tikėtina įdomi, naudinga informacija, tačiau įmanomi ir nesusipratimai. Neskubėkite tikėti gandais, tikrinkite faktus. Komplimentai gali pagerinti santykius.


ŽUVYS. Puikiai jausite pagrindą po kojomis ir mokėsite į situaciją pažvelgti racionaliu žvilgsniu. Gali būti, kad kažkas iš draugų paprašys apčiuopiamos pagalbos. Arba bus rinkliavos kolektyve ir jūs tame dalyvausite, gal net inicijuosite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis