Neįtikėtino populiarumo sulaukusi mados mugė „Design for life“ sugrįžta į Kauną ir Klaipėdą

Vienas konkretus šiuolaikinio gyvenimo ingredientas – mada. Pavasarėjantys orai Kaunui ir Klaipėdai pranašauja būtent mados antplūdį. Pirmasis balandžio savaitgalis šiuose miestuose pasitiks kaip niekad gausias mados ir dizaino pajėgas. Daugiau nei 100 unikalių savo srities profesionalų pristatys nuo drabužių iki interjero detalių, kurių nerasite masinėse parduotuvėse. Ketinai aprūpinti savo spintą ir namus? Pats laikas.

Pasirūpins nuo galvos iki kojų

Balandžio 1 ir 2 dienomis mados ir dizaino mylėtojus „Švyturio“ arenoje bei „Park in by Radisson“ viešbutyje pasitiks mada, kuri yra paruošusi prekių įvairiausio skonio lankytojams. Čia atvyks dizaineriai, pristatantys naujausias pavasario/vasaros kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims drabužių ir aksesuarų sferose. Kūrėjai, gaminantys vaikams drabužius, aksesuarus ir žaislus. Namų interjero ir detalių puoselėtojai, su Jūsų būstui ir jo aplinkai skirtomis interjero detalėmis ir išskirtiniais gaminiais. Kitaip tariant, būsite aprūpinti nuo galvos iki kojų, o svarbiausia – Jūsų laikas prabėgs vietoje, kur bus pasiūlytas geriausias kainos ir kokybės santykis. Dėmesingai atrinkti renginio dalyviai Jus įkvėps būsimiems sezonams ir visiškai atpalaiduos nuo galvos skausmo pavadinimu „Ką rengtis?“

Sudomins išskirtinės programos

Nemokamuose „Design for life“ renginiuose šiemet žadamas ir kur kas įdomesnis laiko praleidimas nei tik prekių paieška. Ar teko girdėti apie dirbtuvėles, kurių metu savo rankomis iš betono gamintum interjero detales? Tai – viena naujausių neatrastų pramogų, kurias taip liaupsina jau išmėginę dalyviai. „Pasidaryk Pats“ užsiėmimai su „Edukacinėmis dirbtuvėlėmis“ lankytojų lauks nuo 12 iki 15 val ir mokys kaip išgauti savo fantazijos vaisius iš šio dirbtinio akmens.

Neužšąlančiame kultūros uoste mylimiausia mados fiesta „Švyturio“ areną užpildys modelių pasirodymais. Gyvos demontracijos su dizainerių drabužiais sukurs gyvybingą aurą, kurią papildys muzika. Tuo tarpu Kaune vyks dar niekur nerengti mados pašnekesiai. Specialiai atskirtoje zonoje savo istorijomis ir patyrimais dalinsis patys kūrėjai. Jie pasakos, kaip gali įkvėpti aplinka, kelionės ir potyriai. Dalinsis istorijomis, nuo ko prasidėjo jų kūrybos kelias ir tapo gyvenimo epicentru. O taip pat bus motyvuojama, kaip savo idėjas įgyvendinti ir įsukti į verslo planą.

Atrasta išeitis ir mamoms

Labai jau gerai mamoms pažįstamas tas kruopštus laiko planavimas, kai tenka save padalinti tarp pomėgių ir pareigų, o nusprendus laiką paskirti sau tenka derinti sąlygas su potencialiomis auklėmis. O kur beišskubėsi neprabėgus nei keletui valandų pasigesi savo „antrųjų rankų“, kurias palikai laukti ir žaisti namie. Mados renginiai Kaune ir Klaipėdoje „Design for life“ atrado raktą į pasidalijimo neprašančią išeitį – atsivesk savo mažąjį į renginį kartu, nes jam čia nestigs pramogų. Mažųjų lauks specialiai skirtos zonos, kuriose žaidimais, pramogomis ir užimtumu pasirūpins savo srities profesionalai. Tiek berniukams, tiek mergaitėms bus piešiami veidai, atliekamos kūrybinės užduotys, aktyvūs žaidimai net įtrauksiantys estafetes bei šokius. Mergaitės galės pintis kasas ir gamintis šukuosenas. Visu tuo užsiims „Linksmasis lagaminas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis