Pirmadienio horoskopas: Avinų gyvenime tikėtinos permainos, o Dvyniams ir Skorpionams šiandien...

Astrologinė prognozė vasario 17-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksas, Dona, Donalda, Donatas, Donata, Flavijus, Selma, Vaišvila, Viltė, Viltrūda.


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.40, leidžiasi 17.28. Dienos ilgumas – 09.48.

Šiandien – antroji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.


**************


AVINAS. Ši diena gali įnešti naujovių. Galite susižavėti paslaptingu asmeniu arba jo idėjomis, originalumu. Arba patys mėginsite padaryti įspūdį aplinkiniams savo privalumais. Nepersistenkite.


JAUTIS. Aktualūs gali būti draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Jausite didelį priešingos lyties dėmesį. Kita vertus, nerimausite dėl kažkieno elgesio arba kas nors nerimaus dėl jūsų. Tikėtina tam tikra vidinė transformacija.


DVYNIAI. Jus lydės tam tikras nenuoširdumo, klastos ar pavydo gaivalas. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, objektyviai suvokti, jums gali prireikti tarpininkų ar sąjungininkų pagalbos.


VĖŽYS. Galbūt imsitės reformų, ieškosite dalykinių partnerių, pirksite įrangą, techniką arba tuo domėsitės. Venkite bet kokio aplaidumo, darbų saugos ar etikos taisyklių pažeidinėjimo.


LIŪTAS. Trokšite jaudinamų įspūdžių, šilto bendravimo. Dėmesio ir pažadų iš jūsų sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau vien kai kurių asmenų simpatijų jūsų sėkmei gali pritrūkti. Čia reikės rimtų pastangų ir netgi tam tikrų lėšų, investicijų.


MERGELĖ. Problema gali tapti darbas, namai, jų saugumas arba priverstinis buvimas juose. Gal dėl kokių priežasčių teks atsisakyti svarbaus ketinimo. Aplink nestigs pozos, veidmainiškumo, klastos. Saugokitės vagių, sukčių.


SVARSTYKLĖS. Noriai bendrausite, dalinsitės nuogirdomis ir nuomonėmis. Kažkam gali pasirodyti, kad skleidžiate gandus, rezgate intrigas. Tai gali pakenkti jūsų įvaizdžiui. Saugokite reputaciją ir sveikatą.


SKORPIONAS. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių lengvai pralobti. Tai pasirodys ne taip paprasta, kaip tikėjotės.


ŠAULYS. Būkite apdairūs, pareigingi. Galbūt tuomet pajudės į priekį reikalai, susiję su biurokratinėmis operacijomis. Visgi šiandien nelabai seksis atgauti skolą, išieškoti nuostolį.


OŽIARAGIS. Tikriausiai atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti atsargiai. Šiandien jums derėtų numalšinti norą atvirai kautis su priešais – tik aplinkiniais keliais ir gudrumu galite šį tą laimėti.


VANDENIS. Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, nekritikuokite kitų žmonių ir venkite be saiko išlaidauti.


ŽUVYS. Galimi netikėti kontaktai, jaudinami įspūdžiai. Visgi akivaizdu, kad jus kamuos neaiškios baimės, netikrumas dėl rytojaus, karjeros, asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Suimkite save į rankas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis