Balandžio mėnesio HOROSKOPAS

Laukia „O, Dieve mano“ mėnuo. Atbulomis judės net kelios planetos: meilės globėja Venera, komunikabilusis Merkurijus, taisyklių besilaikantis Saturnas, sėkmė talismanas Jupiteris ir galingasis Plutonas. Tikėkis neįtikėtinų dalykų. Būk dėmesinga ir atsargi – baigiantis mėnesiui tavo nuomonė apie daugelį dalykų gali būti kardinaliai pasikeitusi.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: draugiškumo. Nori būti pirma ir geriausia, tačiau kartu esi geros širdies, todėl, nepaisant ambicijų, gebi užmegzti stiprias draugystes.
Tau trūksta: kantrybės. Nieko nelauki, todėl dažnai aplink tave esantys žmonės jaučiasi palikti.
Mados pojūtis: laisvalaikiu mielai rengiesi aštriau ir kitaip, tačiau puikiai žinai, kurias silpnas vietas uždengti, o kurias stiprias – paryškinti.
Tau malonumą teikia: malonios ir atpalaiduojamos vakarienės su mylimais draugais. O, jos galėtų trukti daugybę valandų.
Gundymo stilius: tau greitai pabosta, jei žmogus ar kokia nors veikla yra pernelyg paprasti ir lengvi. Tad ir su gerbėjais mielai žaidi žaidimus „patikrinkim tavo kantrybę“. Bet tik tol, kol pamilsti: tada jau puoli į jausmus visa galva ir nustoji buvus bose santykių klausimais.
Šį mėnesį: jausiesi išsiblaškiusi. Bet ne tu viena – toks jau įdomus metas laukia. Gali būti, kad užplūs neviltis ir pyktis, bet pamėgink įžvelgti šviesiąją šio chaoso pusę. Juk viskas baigsis, ir vėl nušvis saulė. Balandžio 2–28 dienomis tavo intuicijos zonoje lankysis Venera – tinkamas metas įvertinti savo romantinę ir finansinę padėtį. Balandžio 14-ąją Saulė susijungs su vizijų guru Uranu – laukia pokyčių, po kurių jausiesi kur kas laisvesnė.
Tavo metai: dabar, kai svarbiausios pergalės pasiektos, reikia pasirūpinti kitomis gyvenimo sritimis. Pirmiausia atkreipk dėmesį net ir į menkas sveikatos problemas, nes jos gali tapti didelės ir sunkios. Meilės klausimams gvildenti idealiai tiks gegužė, o keliauti geriausia liepą. Ką gali žinoti, gal keliausi su nauja meile? Rugsėjį ir spalį laukia darbas, darbas, darbas, tačiau lapkritį triūsas duos vaisių.
Tau reikia: pasirūpinti savimi!

Tavo meilės sielos dvyniai
Svarstyklės: jūsų labai panašus humoro jausmas, kuris stipriai suvienija, o aistra nenusileidžiate vienas kitam.
Dvyniai: tave be proto žavi jo išmintis ir nepasotinamas smalsumas, o jis vertina tavo stiprų pasitikėjimą savimi.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Jei pastaruoju metu jautiesi plaukianti pasroviui, paklausk savęs, ar neina veltui visos tavo pastangos, kurias dedi į tam tikrus žmones, susijusius su karjera ar meile. Balandžio 19-ąją į tavo ženklą įžengs Saulė – būsi pasirengusi susitelkti tik į tuos, kurie tau svarbiausi.
TAU REIKIA: užuot idealizavus, realiai įvertinti savo santykius.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: jis gali būti suirzęs ir kandus. Tramdyk norą kąsti ir jam. Suteik jam erdvės, o kai pajausi, kad jau tinkamas metas, paklausk, kas jam neduoda ramybės.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Tavo draugystės ir darbo zonoje susikaupusios planetos kelia nemalonumų. Balandžio 9-ąją Merkurijus pajudės atbulomis, todėl neskubėk pradėti santykių vaikinu, kuris atkreipė tavo dėmesį. Palauk 26 dienos, kai patekės jaunatis.
TAU REIKIA: bent vieną dieną gerai pailsėti.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jis bus dvigubai labiau nei įprastai užsikasęs darbais. Taip, jo trūksta, tačiau koks išsiilgęs jis bus, kaip džiaugsitės pagaliau vėl atsidūrę vienas kito glėbyje.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Atrodys, kad pradėsi klykti iš pasiutimo, jei darbe teks išgyventi dar vieną dramą. Balandžio 8-ąją Venera atsistos itin nepalankiu kampu su Saturnu, tad tave gelbės tik susivaldymas. Lėk pirmyn. Rask žmonių, kuriais galėtum pasikliauti, ir išeitis iškils prieš akis apie balandžio 21-ąją. Nuo 26 dienos viskas turėtų aprimti.
TAU REIKIA: pasirengti pokyčiams.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jis mėgausis naujais pokyčiais darbe. Atšvęskite tai drauge.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Balandžio 7-ąją darbo aplinkoje jang gali sutikti savo in. Tik iš to džiaugsmo nepamesk galvos ir nepulk išlaidauti. Pirmiausia tau būtina išmėginti savo idėjų veiksmingumą. Vis dėlto tavo rengiamas projektas gali atnešti daug sėkmės. Ja mėgausiesi nuo 19 dienos.
TAU REIKIA: būti ir optimistiškai, ir pragmatiškai tuo pat metu.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: dėl savo polinkio matyti tik didelį paveikslą jis gali praleisti pro akis reikšmingas detales. Padėk jam jas pastebėti.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Kai balandžio 9-ąją Merkurijus pajudės atbulomis, gali suvokti, kad kas nors sąmoningai tave klaidino. Nemėgink kerštauti, palik viską, kaip yra. Mesk lauk iš savo gyvenimo visus, kurie jį gadina, o mėnesiui baigiantis iškeliauk kur nors pravėdinti galvą.
TAU REIKIA: užsirašinėti savo mintis.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis gali tylėti ir nieko nesakyti, tačiau jo širdyje karaliauja vienintelis žmogus – tu. Pasinaudok tuo ir daugiau apeliuok į jo jausmus – taip šį mėnesį galite pasiekti naują aistros lygį.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Tau reikia atidžiai įsigilinti į esminius savo santykių elementus. Šį kartą – jokių bandymų greitai spręsti problemas. Jei su antrąja puse pirmąją balandžio savaitę niekaip nerasite bendros kalbos, matyt, jums tiesiog nelemta būti drauge. Beprotnamis laukia ir darbe, bet tiesiog išsaugok ramybę ir toliau dirbk. Netrukus viskas išsispręs.
TAU REIKIA: kantrybės.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: dėl streso ponas “Visada išklausyk abi puses” taps “Aš pats svarbiausias”. Primink jam, kas iš tiesų svarbu, ir jis, greitai susitvardęs, vėl taps savimi.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Šiuo metu bus sunku rasti balansą: vos išsisuki nuo darbinių problemų, užgriūva šeiminiai rūpesčiai. Kantrybės itin reikės apie balandžio 5 dieną: tai – tinkamas metas sutarti su kitais ieškant ilgalaikio sprendimo. Šiek tiek lengviau kvėpuoti bus nuo balandžio 19-osios, kai Saulė įžengs į Jautį.
TAU REIKIA: pradėti sakyti “ne”.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis gali mėginti pernelyg įsijausti į tavo problemą ar veiklą. Nuramink jį ir leisk suprasti, kad tave gali paremti kur kas priimtinesniais metodais.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Tu situacijas gali suprasti visiškai skirtingai nei kiti. Tai, kas tau yra “Kaip nuostabu!”, kitiems gali būti “Šlamštas. Na bet visiškas šlamštas...” Pirmąją balandžio savaitę tapk stabilumo teikiančia jėga panikuojantiems bičiuliams. Nuo balandžio 21-osios svarbiausia bendradarbiauti.
TAU REIKIA: parodyti savo komandai, kad tau rūpi situacija.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: mėgstate vienas kitą laikyti “ant ausų”, tačiau jei jis pernelyg užsižaidė ir verčia tave laukti, imkis iniciatyvos pati.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Tik, tik, tik... Bum! Tu paklojai sėkmės pamatus. Dabar metas mėgautis fejerverkais. Balandžio 5-oji – fantastiška diena dalytis planais. Kai mėnesio 6 dieną Saturnas pajudės atbulomis, sulėtink apsukas ir daugiau bendrauk su aplinkiniais. Sunkaus darbo rezultatais mėgausiesi nuo 19 dienos.
TAU REIKIA: būti atviresnei.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin jausmingas ir norės tau tai parodyti. Mėgaukis jo aistra ir atsidėkok jam taip pat.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Balandžio 14-ąją darbe tau reikia pabūti bose ir nustoti bėgioti paskui kitus ar daryti jų darbus. Daugiau jokių projektų, kurie tik grauš tavo laiką ir neteiks jokio finansinio pasitenkinimo. Balandžio 26-ąją tavo šeimos zonoje patekės jaunatis, tad pasitelk jos paramą ir brėžk naują gyvenimo trajektoriją.
TAU REIKIA: atskirti pelus nuo grūdų, t. y. reikiamą informaciją – nuo nesąmonių.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis straksės aplink kaip stalo teniso kamuoliukas – tiek visko vyks jo gyvenime. Padėk jam suderinti mintis ir grįžti į stabilesnį ritmą.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Jokie finansiniai rūpesčiai ar pinigų stygius nesustabdys tavo bandymo įgyvendinti svajones, tačiau nuo balandžio 2 iki 15-osios tavo ženkle Venera judės atbulomis, todėl sprendimai gali būti netinkami. Palauk 21 dienos – turėtum gauti esminės informacijos, padėsiančios išvengti klaidų. Būk tikra, kad gali pasikliauti tais, su kuriais nori dalintis svarbia informacija.
TAU REIKIA: būti lankstesnei.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jei šiuo metu jis atrodo beprarandantis pasitikėjimą savimi, patikink, kad tiki jo talentu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis