Išskirtinė Valentino diena su COSMPOLITAN: kino vakare – net du meilės magiją spinduliuojantys filmai

Vasario 14 d. COSMOPOLITAN ir „Forum Cinemas“ visus įsimylėjusius kviečia į kiną – Valentino dienai skirtą COSMO kino vakarą, per kurį dviejų naujausių jaukios žiemos ir aistringos meilės filmų seansuose žiūrovų lauks staigmenos ir dovanos!

Vasario 14 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 21 val. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – staigmenos ir dovanos prieš šių filmų seansus*: LAVINA ir LEDAS 2


*Tikslus visų trijų filmų, per kuriuos bus COSMO staigmenų, seansų laikas skelbiamas apačioje prie kiekvieno filmo pristatymo.


► NUSITEIK STAIGMENOMS

Eidama į COSMO kino vakarą pasiimk tik gerą nuotaiką ir nusiteik staigmenoms per nurodytų dviejų filmų seansus kino centruose „Forum Cinemas“ (tikslus seansų laikas skelbiamas apačioje prie kiekvieno filmo pristatymo). Pasistengsim mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į šiuos seansus atėjusias merginas, o kiekviename seanse bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.


► PASIRINK MEILĖS FILMĄ

Švęsk Valentino dieną kine – pasirink, kokį filmą norėtumei žiūrėti su COSMOLAVINA – žiemiškos slidinėjimo romantikos kupinas filmas apie meilę, kurią užgriūna... realybė. Holivudo komikai Julia Louis-Dreyfus ir Willas Ferrellas vaidina Bilę ir Pitą – gražią, darnią, laimingą sutuoktinių porą, auginančią du vaikus ir patenkintą gyvenimu. Norėdama dar labiau suvienyti šeimos saitus Bilė suorganizuoja šeimos atostogas Alpių slidinėjimo kurorte. Ir čia juos užgriūna sniego lavina. Išgirdęs pavojaus sirenas labiausiai supanikuoja Pitas: užuot gelbėjęs savo mylimą šeimą vyras stveria į rankas mylimą mobilųjį telefoną ir pasipusto padus. Vėliau, lavinai praslinkus, sumišęs Pitas grįžta sniegus besipurtančios šeimos. Tiek žmona, tiek vaikai spokso į vyrą ir tėvą ir negali patikėti tuo, kas įvyko. Ar gali būti, kad jie iš tiesų visiškai nepažįsta Pito? Ir, kas dar baisiau – ar gali būti taip, kad jie jam reiškia kur kas mažiau nei būtų galima tikėtis?


Linksmų situacijų, kandžių dialogų ir žiemos romantikos kupina dramatiška komedija apie realybę, kuri kaip lavina ankščiau ar vėliau gali užgriūti kiekvieną – per COSMO kino vakarą!


Filmo „Lavina“ seansai su COSMO staigmenomis vasario 14 d. vyks:


• 19.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

• 21.30 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

• 20.25 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 19.10 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 19.10 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)


Daugiau informacijos apie filmą „Lavina“ ir bilietai internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/307520/


LEDAS 2 – tūkstančius kino žiūrovų širdžių užkariavusios romantiškos istorijos „Ledas“ tęsinys, pasakojantis apie tolesnį šmaikštaus ledo ritulininko Sašos (akt. Aleksandras Petrovas) ir talentingos dailiojo čiuožimo čempionės Nadios (akt. Aglaja Tarasova) gyvenimą. Jis kupinas svajonių ir naujų vilčių, nes pora laukiasi pirmagimės dukters, todėl namai pilni kūdikio laukimo, juoko ir, kaip visada, smagių Sašos pokštų. Patyrusi ne vieną likimo siųstą išbandymą, atrodo, jauna šeima, pagaliau turės viską, ko seniai laukė, bet... medikų verdiktas išmuša Nadiai žemę iš po kojų. Rimti stuburo pažeidimo padariniai – pavojingi kūdikio ir jos pačios gyvybei. Tačiau dailiojo čiuožimo čempionei – visą gyvenimą nepaisančiai sunkumų ir atkakliai siekiančiai savo tikslo, tokia žinia – ne nuosprendis. nepaisant visko ji ryžtasi tapti mama, tačiau sprendimas kainuoja itin daug. Jaunam tėčiui teks pereiti ugnį ir vandenį, kad mažoji dukrelė užaugtų laimingu žmogumi ...


Dramatiška meilės istorija, apie valios stiprybę, pastangas, pasiaukojimą ir tikėjimą, kad nėra kliūčių, kurių nebūtų galima įveikti – per COSMO kino vakarą!


Filmo „Ledas 2“ seansai su COSMO staigmenomis vasario 14 d. vyks:


• 18.20 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“

• 20.40 val. Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Akropolis“

• 19.35 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 18.40 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 20.40 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis)


Daugiau informacijos apie filmą „Ledas 2“ ir bilietai internetu: http://www.forumcinemas.lt/Event/307505/

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis