Taro kortų prognozė: tie, kuriems 2020 metais reikėtų būti atsargiems

Pagal savo gimimo datą paskaičiuok, kokia Taro korta tave lydi šiais metais ir sužinok – gera ar bloga ji tau žada.

Kiekvieną Taro kortą žymi skaičius. Norėdama sužinoti savąją, sudėk 2020 metus su savo gimimo mėnesio ir dienos skaičiais.


Pavyzdžiui, jei gimei 08.15 d., šių metų tavo skaičius bus 18 (2+0+2+0+0+8+1+5 = 18), žymintis kortą „Mėnulis“ . Svarbu! Sudėjus visus skaičius, galutinė reikšmė turi būti ne didesnė nei 22. Vadinasi, jeigu tavo skaičius, pavyzdžiui, 21, tuomet 2 ir 1 sumuoti daugiau nebereikia. Jei tavo skaičius 23, tuomet 2 ir 3 turi sudėti, kad gautųsi vienaženklis skaitmuo.


O dabar pažvelk, ar tavo korta yra tarp tų, kuriems šiais metais reikėtų elgtis atsargiau:


* Skaičius 10. Taro korta „Fortūnos ratas“

* Skaičius 12. Taro korta „Pakabintasis“

* Skaičius 13. Taro korta „Mirtis“

* Skaičius 18. Taro korta „Mėnulis“


Jeigu tavo Taro kortos tarp aukščiau išvardintų nėra, apie savo šių metų kortą gali paskaityti ČIA.


Skaičius 10. Taro korta „Fortūnos ratas“


Ši korta perspėja apie artėjančias permainas ir netikėtus gyvenimo posūkius, kuriems turėtum ruoštis iš anksto. Prisimink: net jeigu ne viskas, kas tavo gyvenime vyksta, tave džiugins, – tai yra būtinybė geresnei tavo ateičiai.


Šiais metai turi išmokti net ir sunkiose situacijose įžvelgti privalumus, nes kai vienos durys užsidaro, atveria kitos. Jei gyvenimas iš tavęs kažką atima, vadinasi kažką ir duos. Tad šie metai tau – tai naujo etapo pradžia. Nesnausk, nes Fortūnos ratas labai nenuspėjamas: vieną dieną jis siunčia išbandymus, o kitą atveria kelius į kur kas laimingesnį gyvenimą. Tad nepražiopsok savo progų!


Skaičius 12. Taro korta „Pakabintasis“


Ši korta kalba apie stagnaciją asmeniniame gyvenime. Galbūt šiais metais tave užvaldys abejingumas, pasimetimas ir nesupratimas, kur eini ir dėl ko tai darai. Tokie etapai į mūsų gyvenimą ateina tam, kad galėtume pažvelgti į save iš šalies ir viską apgalvoję pasirinktume teisingą kelią.


Todėl šiais metais būtent tai ir turėtum padaryti: daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui, pasistengti suprasti, kas iš tiesų tau suteiktų laimės. Galbūt suprasi, kad metas atsikratyti tave slegiančių santykių, keisti gyvenimo būdą, namus, darbą. O galbūt priešingai – apmąstymai padės tau iš naujo įvertinti tai, ką savo gyvenime turi.


Skaičius 13. Taro korta „Mirtis“


Ši korta kalba apie tai, kad tavo gyvenime atėjo metas atsinaujinimui: laikas atsisveikinti su pasenusiais, savo paskirtį jau atlikusiais dalykais, kurie turi užleisti vieną naujiems. Tai yra natūrali kaita, prieš kurią nereikia kovoti. Jei sugebėsi priimti tai kaip būtinybę, užklupusios permainos tavęs nė kiek neišgąsdins. Priešingai – pati įsitikinsi, kiek daug naujų galimybių, kurių iki šiol nematei, tau atsiveria.


Į kiekvieną gyvenimišką situaciją pasistenk žiūrėti racionaliai. Galvok ne apie tai, ką iš tavęs atima, o apie tai, ką tau tai duoda. Greičiausiai paaiškės, kad kiekvienas tavęs laukiantis likimo posūkis savyje slepia kur kas daugiau teigiamų dalykų, nei neigiamų patirčių.


Skaičius 18. Taro korta „Mėnulis“


Ši korta perspėja apie tavęs laukiančius netikėtumus – tarsi kažkas žaistų su tavo gyvenimu tampydamas jį už virvelių. Griūvantys planai, visiškai iš niekur atsiradusios kliūtys – Mėnulio korta labai nenuspėjama.


Nusiteik, kad šiais metais pasikliauti galėsi tik savimi: gyvenimas gali pateikti tau ne pačių maloniausių staigmenų, atverti akis apie tave supančius žmones, tikruosius draugus ir užsislėpusius priešus. Emocine prasme šie metai gali būti ne itin lengvi, tačiau jie labai svarbūs tolimesnei tavo ateičiai. Būtent šie metai padės tau atsijoti nereikalingus žmones, užsigrūdinti ir galbūt visai kitaip pažvelgti į savo gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis