Penktadienio horoskopas: Avinams galimi netikėtumai santykiuose, o Mergelėms ir Dvyniams...

Astrologinė prognozė sausio 17-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Beatričė, Dovainas, Dovainė, Dovas, Dovė, Kalnė, Kalnius, Leonilė, Tariotas, Tariotė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 16.25. Dienos ilgumas – 07.52.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.


**************


AVINAS. Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Jeigu jaučiate, kad nesate pasirengę reformoms, ruoškite argumentus – jų gali prireikti. Pasisaugokite vagių, nepameskite dokumentų.


JAUTIS. Turite daug neatliktų darbų – tai vargina ir erzina. Pravartu susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Neskubėkite žavėtis keistomis idėjomis, teorijomis, gerai į jas neįsigilinę, nesiveržkite į tolimesnę išvyką, jeigu išvykti nėra būtina.


DVYNIAI. Diena žada ir džiaugsmo, ir liūdesio. Gana lengva prarasti tai, ką ilgą laiką puoselėjote. Nederėtų iš esmės rizikuoti stabilumu, šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo.


VĖŽYS. Jeigu imsitės svarbių profesinių reikalų, bus nelengva sklandžiai juos užbaigti. Jums labai norėsis asmeninės erdvės, galimybės būti savimi be kaukės, atsiriboti nuo šurmulio. Regis, naujos pažintys jums labiau trukdys, nei padės.


LIŪTAS. Ši diena gali būti dosni informacijos bei diskusijų prasme. Regis, po įmantrių žodžių srautu tikrosios problemų šaknys giliai pasislėps, nors tikriausiai neilgam. 


MERGELĖ. Verslo partneriai gali siūlyti ypatingas naujoves arba daryti jums spaudimą dėl investavimo, skolų grąžinimo. Derėtų pamąstyti, kas jūsų gyvenime nereikalinga, nenaudinga. Nežiopsokite kelyje.


SVARSTYKLĖS. Galite jaustis nesuprasti, neišgirsti. Nepriekabiaukite, nesijaudinkite, tęskite suplanuotus darbus. Visur turite būti atidūs ir rūpestingi. Finansinė rizika apskritai nepatartina. Labiau saugokite vaikus.


SKORPIONAS. Susitaikykite su tuo, kad šiandien nenuveiksite nieko naudingo. Lengva ir patiems apsigauti, ir kitus suklaidinti ar nuvilti, suerzinti. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, neeksperimentuoti su technika, elektros įranga.


ŠAULYS. Jeigu norite išlikti populiarūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių, nedemonstruokite aštraus liežuvio. Vakare gali varginti prasta savijauta arba nepaaiškinamas nerimas.


OŽIARAGIS. Galimi oficialūs susitikimai, svarbūs pokalbiai. Jūsų karjeristiniams siekiams gali nepritarti šeimos nariai. Dėmesio trūkumas gali pakenkti santykiams su vaikais.


VANDENIS. Nerami, prieštaringa diena. Daugiau neatsargių, ekscentriškų žmonių pastebėsite aplink save, o ir patys nelabai adekvačiai į kažką reaguosite. Atsargiai su technika, elektra.


ŽUVYS. Šiandieną geriau būtų nepirkti neplanuotų daiktų, nes gana nevykusiai apskaičiuosite savo galimybes ir perspektyvas. Atsargiai kelyje, nes didesnė avarijų tikimybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis