Prognozė 2020 metams pagal tavo gimimo datą: kokios pamokos, iššūkiai ir galimybės tavęs laukia

(1)

Smalsu, kokios svarbiausios pamokos, iššūkiai ir galimybės tavęs laukia 2020 metais? Siūlome paskaityti tarologinę prognozę. Tik vertink ją ne kaip pranašystes, o kaip gyvenimo pamokas, kurias kiekvienas turėtume priimti pagal savo situaciją.

Bendrai 2020 Metalinės žiurkės metus atspindi skaičius 4. Šį skaičių Taro malkoje atitinka „Imperatoriaus“ korta, susijusi su valdžia, pasitikėjimu savimi ir kontrole. Tad 2020 metais laimės tie, kurie turės konkrečius ir aiškiai užsibrėžtus tikslus.


Norėdama sužinoti tavo Gyvenimo kelią 2020 metais simbolizuojantį skaičių, sudėk šių metų skaičius su tavo gimimo mėnesio ir dienos skaičiais. Pavyzdžiui, jeigu gimei sausio 27 dieną, sudėk: 2+0+2+0+0+1+2+7=14. Jei gavosi dviženklis skaičius, sudėk dar kartelį, kad gautųsi vienas skaitmuo: 1+4=5. Tai ir yra tavo šių metų skaičius.


O dabar pasižiūrėk, ką tau 2020-aisiais kužda Taro kortos.


Gyvenimo kelio skaičius 1. 2020 metais tau atsivers nauji horizontai, apims įkvėpimas ir entuziazmas mėginti ką nors visiškai nauja. Tau visiškai nerūpės, ką sako ar mano aplinkiniai: pasitikėsi savimi ir savo idėjomis, nebijosi išsiskirti originalumu. Būsi kone vaikiškai nerūpestinga, tikėsi gyvenimu ir nekantrausi mestis į jo sūkurį. Jei ko nors nepavyks pasiekti tiesiai ir atvirai, pasieksi tai gudrumu – nukirtusi kampą ar prisigretinusi aplinkkeliu. Saugokis, kad nesąžiningi ir savanaudžiai žmonės nepasinaudotų tavo pasitikėjimu ir geranoriškumu.


Gyvenimo kelio skaičius 2. Esi jautresnės prigimties ir palyginti stipriai psichologiškai priklausoma nuo aplinkinių, tad 2020 metais gali jausti nemažą įtampą. Tikėtini dažni interesų konfliktai su aplinkiniais. Kuo labiau kliausiesi emocijomis ir aplinkinių palaikymu bei parama, tuo dažniau teks nusivilti. Savarankiškesnis mąstymas bent jau priimant asmeninius sprendimus leis sklandžiau judėti į priekį.


Gyvenimo kelio skaičius 3. Šiais ekonomikos sunkumų laikais tikriausia nenustebins įspėjimas, kad nesijausi saugi, tikėtinos baimės dėl veiklos ir pajamų. Tačiau šio Gyvenimo kelio skaičiaus žmonėms 2020-aisiais reikėtų būti ypač atsargiems teikiant ar priimant pagalbą, skolinant ar skolinantis pinigų. Geradariai gali puoselėti tau nežinomų motyvų, suteikti pagalbą tam tikromis sąlygomis, susitarimai gali būti nepatikimi. Būtina įsipareigojimus patvirtinti raštu, atidžiau pasidomėti, kam padedi ar kas padeda tau, kas su tuo susiję ir kokie galimi padariniai susitarimo nesilaikant.


Gyvenimo kelio skaičius 4. 2020 metais gali jausti kone spaudimą ir kaltinimus, pavydą dėl to, kad tau gerai sekasi. Puoselėti tai, ką turi, teks nesaugiomis bei nepatikimomis sąlygomis. Praktiškumu, darbštumu ir atkaklumu pelnysi savo gerovę, tad neleisk, kad kas nors priverstų tave dėl to jaustis kaltą. Kaip niekad budriai saugokis pavyduolių ir liežuvautojų – pakeisti jų nuomonės, juolab būdo negali, tačiau gali rinktis, ką įsileisi į savo namus ir prie savo stalo, kieno žodžius imsi į širdį. Tu būsi ta, kuri ką nors daro ir ko nors siekia net labai ribotomis sąlygomis, užuot dejavusi ir stovėjusi vietoje.


Gyvenimo kelio skaičius 5. Tas, kuris nerizikuoja, – negeria šampano. Toks galėtų būti tavo šūkis 2020-aisiais. Tavo smalsumas, potraukis į naujoves, ryžtas šokti stačia galva net į nežinią atvers tau naujų materialinių ir savirealizacijos galimybių. Pradėjusi ką nors nauja net nuo visiško nulio dėl savo asmeninių savybių labai greitai apsiprasi su nauju vaidmeniu ir pajusi entuziazmą, kūrybingumą bei ryžtą. Tas tikėjimas savimi atmetant visas abejones, kibimas į naują veiklą su dideliu smalsumu bei energija tave ir saugos, ir padės atskleisti savo potencialą.


Gyvenimo kelio skaičius 6. 2020 metais neverta laukti, kol kas nors ką nors paduos ant lėkštutės. Visata dosni, tačiau ko nors įsigeidus reikia eiti ir tai pasiimti. Tavo racionalus mąstymas, išmintinga strategija, gudrus planas leis atsiriekti savo pyrago dalį. Tiesa, vyrauja požiūris, jog pasaulyje trūksta trokštamų dalykų, tad daug kas gali geisti svetimo gero. Kitaip tariant, vieni gerovės, laimės, meilės ar pripažinimo siekia savo gebėjimais, o kiti gviešiasi svetimos laimės. Tu šiais metais gali būti ir ta, kuri siekia laimės bei gyvenimo gerovės, ir ta, kuri ją turi saugoti. Tavo intelektas ir laimėjimai, ypač komunikacijos, technologijų srityje, mokslo ar tiriamojoje veikloje, sulauks sėkmės bei pripažinimo.


Gyvenimo kelio skaičius 7. Esi tvirtų įsitikinimų ir žinai savo prioritetus bei tikslus, todėl sėkmingai jų sieksi. Laukia palyginti intensyvūs metai: teks ginti savo įsitikinimus, ieškoti teisybės, spręsti ne tik savo, bet ir kitų rūpesčius bei problemas. Kas jau kas, o tu tai tikrai neužmerksi akių prieš neteisybę, nesitaikstysi net ir su neišvengiamu blogiu – ryžtingai kovosi, ir tavo pastangos tikrai neliks bevaisės. Net jei kartais atrodytų, kad visko per daug, kol tiesa bus tavo pusėje, būsi neįveikiama.


Gyvenimo kelio skaičius 8. Šeima, namai ir kasdieniai reikalai 2020 metais, ko gero, bus tau svarbiausia. Ypač reikšmingas vaidmuo suteikiamas moterims, žmonoms ir motinoms. Šie metai labai palankūs kūrybinių profesijų atstovams – emocijos ir sapnai parodys jiems kelią į naujus projektus ir saviraiškos formas, pavyks įgyvendinti ilgai puoselėtą idėją. Taip pat tai bus vaisingas laikas svajojantiesiems apie šeimos pagausėjimą.


Gyvenimo kelio skaičius 9. Labai aktualūs bus meilės klausimai, svarstysi, su kuo toliau eiti gyvenimo keliu. Sakoma, draugą pažinsi bėdoje. Nors sėkmė nuo tavęs ilgam nenusisuks, vis dėlto bus proga pamatyti, kas lieka šalia net sunkesniu periodu. Materialiniai dalykai tikriausia ne taip rūpės, gal net paaukosi juos dėl meilės. Gali rinktis, ar laikinai susiveržti diržus ir eiti sunkesniu keliu dėl ilgalaikės perspektyvos. Sekdama paskui savo širdį ir palaikoma tikrų draugų dar tais pačiais metais galėsi džiaugtis savo sprendimų rezultatais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis