Ketvirtadienio horoskopas: Ožiaragiams koją pakišti gali nenumatytos kliūtys, o Mergelėms šiandien...

Astrologinė prognozė sausio 9-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Algis, Bazilė, Gabija, Julijonas, Marcijona, Vaigalis.


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.39, leidžiasi 16.12. Dienos ilgumas – 07.33.

Šiandien – septintoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.


**************


AVINAS. Jeigu pasiduosite emocijoms, diena bus įtempta, o ramybės neliks nė kvapo. Vis kam nors trukdysite, nesusikalbėjimo tikimybė didės. Dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei pažadais.


JAUTIS. Galite išvykti į netolimą kelionę, susitikimą. Labai svarbu, kad gera nuotaika ir malonus bendravimas lydėtų jus, kur benueitumėte. Jeigu nusprendėte šį tą išmokti, sužinoti, pasireikšti moksle, šiandien nebus kliūčių, kurių neįveiktumėte.


DVYNIAI. Domėsitės nekilnojamojo turto rinka, įvairiomis prekėmis. Regis, jus ypač domins statusą ar modernumą pabrėžiantys daiktai. Jų siekdami nelabai paisysite savo realių galimybių ir moralinių vertybių.


VĖŽYS. Šiandien jums ir su jumis gali būti nelengva dėl nevaldomos vidinės įtampos, nervingumo ar prastesnės savijautos. Mėginsite kontroliuoti kitus arba kiti – jus. Savikritiškas požiūris jums išties nepakenktų.


LIŪTAS. Kad būtų mažiau įtampos, patartina užimti stebėtojo poziciją. Stenkitės pažaboti įtarumą, kategoriškumą. Atsargiai su magija, prakeikimais – keistu būdu tai gali suveikti. Veikiausiai, negatyviai. Tiktų lankytis parodose, muziejuose.


MERGELĖ. Tikriausiai teks nemažai bendrauti. Pasistenkite neparodyti negatyvių emocijų, jeigu staiga jų kiltų, nes tai gali atitolinti jus nuo žmonių, norinčių ir galinčių jums padėti. 


SVARSTYKLĖS. Nors jums norėsis bendrauti, tačiau draugijoje jausitės nesmagiai. Galbūt kažkas akivaizdžiai stengsis jus nustelbti, paversti nereikšmingais, kaip nors daryti įtaką.


SKORPIONAS. Nederėtų ko nors primygtinai reikalauti, o juo labiau kaltinti, teisti. Galbūt jums atrodo, kad kai kurie jūsų lūkesčiai ignoruojami. Tegul tai paskatina jus mąstyti apie ateitį, kurti naujus planus.


ŠAULYS. Pavojingos šiandien būtų finansinės avantiūros ir azartiniai žaidimai. Verčiau kaip reikiant apsikuopkite bei kelkite savo kultūrinį ir intelektinį lygį, kovokite su ydingais įpročiais.


OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai bus ne visiškai darni. Gali atsirasti nenumatytų rūpesčių. Emocinę įtampą kels savo teisumu įsitikinę pašnekovai, mėginantys primesti jums savo nuomonę ar net interesus.


VANDENIS. Tikriausiai jums teks tvarkyti sujauktus namus. Verta pagalvoti apie tinkamą mitybą, atlikti kosmetines bei higienines procedūras. Didesnį dėmesį skirkite naminiams gyvūnams, jeigu jų turite.


ŽUVYS. Jūsų seksualumas ir žaismingumas šiandien galėtų patraukti dėmesį. Tačiau diena nėra palanki nuotykių ieškojimui, jeigu trokštate šeiminės darnos ir nepageidaujate problemų. Neignoruokite vaikų nerimo, baimių, keisto elgesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis