Grožio dieną - dovanos ir staigmenos

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ kviečia susitikti visuose „Sugiharos“ kosmetikos parduotuvėse ir balandžio 6 dieną kartu atšvęsti gimtadienį. Grožio diena kosmetikos parduotuvėse bei pačioje klinikoje vyks nuo 12 val. iki 20 val.

Jūsų laukiame: SPA centre „Akropolyje“ (Rygos alėja I-137), grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje (Č. Sugiharos g. 3) ir "Grožio institute" Vilniaus senamiestyje (Vokiečių g. 28/17).

Čia galėsite ne tik pasikonsultuoti su kosmetologėmis bei kūno priežiūros specialistėmis, tačiau ir iš arčiau susipažinti su vienais populiariausių, pasaulyje pripažintais kosmetikos produktais veidui, kūnui ir plaukams: ADERMA, ANNA LOTAN, AVENE, COMODYNES, COVERDERM, Cumlaude Lab, DEXERYL, EXUVIANCE, GEHWOL, GUINOT, HYDROPEPTIDE, IDEA TOSCANA, IDUN MINERALS, ikoo, KEMON, LA COLLINE, L'biotica, Luscious Lips, MEDIK8, MIZON, NEOSTRATA, NOREVA, NOVEXPERT, PEVONIA, PHILIP MARTINS, RENE FURTERER, PLURYAL SKIN CARE, RUSK, SESDERMA, SKIN UP, STEBLANC, SÜDA CARE, SVR, THALION, THERME, TOPICREM, VITA, LIBERATA, WELLA SP, YANKEE CANDLE, YOUNGBLOOD. Daugiau rasite Sugihara.lt

Taip pat Jūsų laukia ypatingi pasiūlymai, dovanėlės, nuolaidos registruojantis procedūroms, gimtadienio loterija ir daug daugiau!

„Jau 23 metus puoselėjame ir kuriame savo klientų grožį, rūpinamės sveikata ir gera savijauta. Esame labai laimingi, kad mūsų specialistų profesionalumą įvertino jau per 50 000 klientų. Mes siekiame ne tik puoselėti ir kurti grožį, bet ir atskleisti jį kiekviename žmoguje“, - sako įmonės marketingo vadovė Monika Limbienė.

Švęskime kartu!


Užsakymo nr.: PT_74266154

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis