Trečiadienio horoskopas: Dvyniams teks priimti rimtą sprendimą, o Jaučiams ir Skorpionams...

Astrologinė prognozė sausio 8-ajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Apolinaras, Eivada, Eivadas, Eivarda, Eivardas, Gintė, Medvaišas, Teofilis, Vilinta, Vilintas


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.40, leidžiasi 16.11. Dienos ilgumas – 07.31.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.


**************


AVINAS. Tikėtina informacija, galinti pasitarnauti dalykiniams, finansiniams tikslams. Tačiau įmanoma ir klasta, veidmainystė. Labiau įsigilinkite į keistus pasiūlymus, išsisukinėjimus.


JAUTIS. Regis, neatsisakysite nė vienos progos papildyti piniginę ar pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia. Būkite apdairesni, nes ne visa informacija bei reklama atitiks tiesą. Atkreipkite dėmesį į vaikų užsiėmimus, poreikius.


DVYNIAI. Galima psichologinė arba turtinė dilema, balansuosite tarp noro padaryti gerą įspūdį savo vertybėmis ir tarp gobšumo. Kad ir kaip pasielgtumėte, galimas šioks toks nuostolis.


VĖŽYS. Tikriausiai neišvengsite aplinkybių, stabdančių jūsų iniciatyvą, verčiančių dvejoti, nepasitikėti. Saugokitės vagių ir kitų nesąžiningų žmonių. Lengva įsipainioti į meilės trikampį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais.


LIŪTAS. Suaktyvės kolektyvinė veikla, teks derintis prie kitų. Nepraraskite atidumo bei atsakomybės jausmo, nes tai labai matysis aplinkiniams, kolegoms, klientams. Galite įsigyti planuotą daiktą. Regis, nelabai juo džiaugsitės.


MERGELĖ. Ryžtingai imsitės dalykinių reikalų. Pasižymėsite kūrybingumu, iniciatyvumu. Tačiau gali būti, kad painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei kelsite erzelį, elgsitės nelabai adekvačiai.


SVARSTYKLĖS. Šiandieną gali susidaryti palankios aplinkybės pokalbiams, deryboms su įtakingais asmenimis. Visgi labai rimto požiūrio ir konkretumo nesitikėkite – nuomonės išsiskirs arba daug kas bus nutylima, ir tai gali lemti nesusipratimus.


SKORPIONAS. Ši diena tam tikru būdu tikrins jūsų psichologinę stiprybę, o gal ir veiklos kokybę, kompetenciją. Galite priimti sprendimą, susijusį su nauju pirkiniu, investicijomis. Regis, neblogai pasidarbuosite dėl savo šeimos gerovės.


ŠAULYS. Šiandien mažiau klausykite svetimų patarimų, kaip tvarkyti jums žinomus reikalus. Verčiau nesigundykite ir naujais pasiūlymais, neapsvarstę, ar juos įmanoma praktiškai realizuoti. Tiesiog laikykitės įstatymų, taisyklių bei instrukcijų.


OŽIARAGIS. Ši diena panardins į profesinių arba asmeninių rūpesčių okeaną. Gali būti, kad teks atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Regis, paaštrės pojūčiai, susiję su meilės jausmais. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu pasitikėti savimi. 


VANDENIS. Iš ryto nesusipratimų gali kilti darbe ar pakeliui į jį. Laikykitės saugos darbe bei sanitarijos taisyklių. Vakare pralinksmėsite, jeigu užsiimsite tuo, kas jums įdomu. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš slapto gerbėjo.


ŽUVYS. Gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Stokosite emocinės pusiausvyros, todėl galite išprovokuoti konfliktus. Galbūt gausite pranešimą ar laišką, kurio nesitikėjote. Regis, jis jus nudžiugins.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis