Prognozė 2020 Žiurkės metams pagal kinų kalendorių

Akies krašteliu pažvelk, ką tau žada 2020 metų horoskopas pagal kinų kalendorių!ŽIURKĖ


Šiais metais Žiurkėms turėtų sektis absoliučiai visur. Nieko nuostabaus, juk prasideda tavo metai! Galėsi pagerinti savo finansinę situaciją, sėkmingai spręsi asmeninio gyvenimo problemas. Ypatingai metai sėkmingi tiems, kurie ryšis į savo gyvenimą įsileisti permainas. Viskas, kas bus, tik į gerą!


JAUTIS


Metai bus ne iš lengvųjų, tačiau labai naudingi. Turi pajausti savo vertę ir nebijoti to parodyti aplinkiniams, tvirtai atstovėti savo poziciją. Šitą tu padaryti tikrai sugebėsi, juk esi Jautis – stipri, tvirta ir niekada nepasiduodanti asmenybė. Nusiteik, kad permainos gali tave paliesti darbinėje srityje, ypatingai pavasario ir vasaros pradžios laikotarpiu.


TIGRAS


Metai laukia permainingi. Nespėsi bėgti paskui savo emocijas: tai problemos, tai netikėtai atkeliavusi sėkmė... Tik spėk dairytis, kas vyksta aplink! Pats sėkmingiausias laikas – ruduo, kai viskas, regis, pagaliau stos į savas vėžes. O iki to laiko netinginiauk ir į kiekvieną dalyką įdėk maksimaliai pastangų, tuomet ir nusivylimų pavyks išvengti.


KIŠKIS


Kiškių laukia labai intensyvūs ir įdomūs metai. Permainų išvengti nepavyks, bet jos turėtų būti išskirtinai džiuginančios. Nauji namai, galbūt net kita šalis, o gal santykiai... Gyvenimas lėks pašėlusiu tempu!


DRAKONAS


Laukia kiek neįprasti metai. Greičiausiai kažkas – gal tavo gyvenime atsiradęs naujas žmogus, o gal įvykis – pastūmės tave keisti požiūrį ir į viską pažiūrėti kitomis akimis. Galima sakyti, tai perversmo metai. Startas naujai tavo gyvenimo pradžiai visose srityse.


GYVATĖ


Gyvatėms metai žada būti pelningi ir dosnūs galimybių. Ypatinga sėkmė laukia finansinėje srityje, tik nepamiršk, kad 2020 metus valdo Žiurkė – proto ir kantrybės simbolis, nemėgstantis neapdairumo ir skubos.


ARKLYS


Kur bepasisuksi, ten sėkmė. Atrodo, metai maloniai stebins tiek asmeninio gyvenimo, tiek ir karjeros srityje. 2020 metų valdovė Žiurkė tavo atžvilgiu labai palankiai nusiteikusi, tik nepamiršk dėkingumo už viską, ką gauni.


OŽKA


Laukia nevienareikšmiški metai. Karjeros srityje viskas eisis pagal planą, o štai su santykiais gali tekti padirbėti. Sunkiausiais periodas nusimato metų pradžioje, tačiau kartu su pavasariu pajausi, kaip išsibarstęs tavo gyvenimas pradeda dėliotis į bendrą visumą. O tuomet tik pirmyn!


BEŽDŽIONĖ


Oi, kažkam labai pasiseks meilės srityje! Asmeniniai santykiai taps pagrindine ateinančių metų tema tavo gyvenime. Tačiau teigiamų permainų gali tikėtis ir finansinėje srityje, svarbiausia – būk aktyvi ir imk iš gyvenimo viską, ką jis tau duoda. O gyvenimas 2020 metais žada būti tikrai dosnus!


GAIDYS


Tavo ženklui 2020 metai yra pergalingi. Atrodo, net ir pačiose nepalankiausiose situacijose kažkokiu neįtikėtinu būdu liksi laimėtoja. Sveikinam pagavus savo sėkmės paukštę ir linkime daugiau svajoti, nes tavo svajonės dabar tikrai gali išsipildyti.


ŠUO


Žengti link kardinalių pokyčių kol kas neskubėk, geriau leisk gyvenimui pačiam viską sudėlioti į savas vietas – taip tik išloši! Atsipalaiduok ir į viską žiūrėk paprasčiau, nes 2020 metais pats likimas pasirūpins, kad neprapultum.


KIAULĖ


Kiaulės ženklui 2020 metais teks pasistengti ir meistriškai laviruoti tarp gyvenimo pametėtų staigmenų. Nusiteik, kad netikėtumai gali užklupti kiekviename žingsnyje, net ten, kur viskas atrodė taip patikima ir saugu. Reaguok į tai ramiai, be streso – šiais metais niekas negali tavęs išmušti iš vėžių. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis