3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gruodžio mėnesį

(1)

Paskutinis metų mėnuo kai kuriems Zodiako ženklams žada būti tikrai magiškas...

Gruodžio mėnesio horoskopą visiems Zodiako ženklams skaityk ČIA.


DVYNIAI


Dvyniams gruodžio mėnuo – didelių pergalių metas. Nenustebk, jeigu sėkmė tave lydės kone kiekviename žingsnyje, o ilgokai vietoje stovėję reikalai pradės spręstis savaime, tarsi burtų lazdele pamojus.


Šį mėnesį tavo Zodiako ženklą globoja „Imperatorienės“ Taro korta – galios, valdžios ir turtingumo simbolis. Tad tavo karjera bei finansiniai reikalai šį mėnesį visai netikėtai gali pakrypti teigiama linkme. Tik nepamiršk, kad Imperatorienė myli racionalumą ir apgalvotus sprendimus, padedančius jai išsilaikyti soste. To šį mėnesį prireiks ir tau!


SVARSTYKLĖS


Šis mėnuo tavo Zodiako ženklui turėtų būti iš tiesų stebuklingas ir kupinas malonių netikėtumų. Nusiteik, kad tavo širdį gali suvirpinti nauji, labai šilti jausmai simpatiškam nepažįstamajam ar priešingai – tau puikiai žinomam žmogui, kuriam į glėbį tave pastūmės pats likimas.


Apskritai šis mėnuo skirtas tam, kad į savo gyvenimą įsileistum naujus dalykus. Keistum darbą, galbūt netgi namus, priimtum spontaniškus sprendimus. Keliautum, domėtumeis, atrastum. Patirtum ir mėgautumeis!


ŽUVYS


Gruodžio mėnuo į tavo gyvenimą atneša žvarbaus oro gūsį. Iš pradžių jis verčia susigūžti, o tuomet užplūsta tas viską nustelbiantis gaivos ir visiškos laisvės jausmas... Kaip gera giliai įkvėpti ir žvelgiant į naktinį dangų aiškiai matyti žvaigždes.


Tavo Zodiako ženklui gruodžio mėnuo – tai laikas, kuomet turi paleisti viską, kas iki šiol tave stabdė. Tik taip atversi duris naujiems jausmams ir potyriams, kurie tavęs jau laukia. Kai stovėdama ties abejonių slenksčiu galvosi, ką pasirinkti, rinkis SAVE ir savo laimę. Galbūt niekada net nebūtum pagalvojusi, kaip greitai atsidaro naujos durys, kai uždarai senąsias. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis