Gruodžio HOROSKOPAS: ko galima tikėtis paskutinį 2019 metų mėnesį

Atkeliavęs paskutinis šių metų mėnuo kai kuriems Zodiako ženklams žada dovanoti magiškas akimirkas, šiltus jausmus ir artėjančius gyvenančius pokyčius. Paskaityk, ką tau žada gruodžio mėnesio horoskopas!

AVINAS


Jau mėnesio pradžioje pajusi norą kažką keisti savo gyvenime. Greičiausiai, tai bus susiję su darbiniais reikalais. Atsiras vidinės energijos, skatinančios veržtis į priekį ir atsikratyti iki šiol tave laikiusių dalykų. Pirmyn! Dabar labai palankus metas rimtiems gyvenimo pokyčiams.


JAUTIS


Nusiteik, kad šį mėnesį gali sulaukti malonių naujienų tiek santykių, tiek profesinėje srityje. Gali būti, kad išsipildys sena tavo svajonė ar atsivers galimybės įgyvendinti tai, apie ką galvoji jau kurį laiką.


DVYNIAI


Šį mėnesį tave lydi „imperatorienės“ korta, reiškianti visokeriopą praturtėjimą. Tad gruodis Dvynių ženklui turėtų būti finansiškai sėkmingas ir palankus naujoms pradžioms. Jei ilgą laiką nori kažką padaryti, bet iki šiol nedrįsai, – dabar pats metas griebti jautį už ragų.


VĖŽYS


Vėžio ženklui gruodžio mėnuo gali tapti atspirties tašku po truputėlį artėjančiuose gyvenimo pokyčiuose. Daugiau dėmesio turėtum skirti sau ir savo įvaizdžiui, aiškiam suvokimui, kur tu save matai ir kuriuo keliu iš tiesų nori eiti. Susivokusi savyje atversi naujas galimybes.


LIŪTAS


Laukia intensyvus ir darbingas mėnuo, kuomet skraidžiojimui padebesiais nebus laiko. Itin atsakingai žiūrėk į savo įsipareigojimus, nes atsainiai daromi darbai gali turėti neigiamų pasekmių. Ne itin lengvas periodas ilgai nesitęs, tad šiek tiek pakentėk ir pasistenk visiems aplinkiniams parodyti, ko esi verta.


MERGELĖ


Pats metas išsilaisvinti ir visai kitomis akimis pažvelgti į tave supančią aplinką. Mažiau įsipareigojimų, mažiau atsakomybės – neužsikrauk ant savo pečių to, ko negali pavežti. Prieš ko nors imdamasi pasistenk sau atsakyti – ar tau to tikrai reikia, ar tu tikrai privalai tą daryti? Atsiribok ir perleisk iniciatyvą kitiems žmonėms. Tau tai bus labai naudinga patirtis.


SVARSTYKLĖS


Tavo Zodiako ženklui prasideda sėkmingasis periodas, kuomet idėjos ir vizijos turi daug potencialo tapti realybe. Nesnausk ir išnaudok visas galimybes: jei nori keisti darbą – siųsk gyvenimo aprašymus, jei nori keisti namus – dairykis galimų variantų, jei nori surasti jausmus – atsiverk ir leiskis į paieškas. Svarstyklėms gruodis – mažų stebuklų metas!


SKORPIONAS


Skorpionams gruodžio mėnesį geriau nesivelti į konfliktus, nes situacija visai neplanuotai gali pasisukti ne tavo naudai. Atsitrauk ir išlauk savo momento: kilusios audros netrukus prabanguos ir būtent tuomet tu galėsi išspausti iš situacijos maksimumą.


ŠAULYS


Laukia finansiškai aktyvus mėnuo. Gali būti, kad kišenes papildys netikėtai atėjusios pajamos, pasitvirtins ilgai lauktas projektas ar atsivers kitokios su finansiniu pagerėjimu susijusios galimybės. Bendrai savo gyvenime dabar turėtum pajusti pagyvėjimą: daugiau susitikimų, ateities planų, įgyvendintų tikslų.


OŽIARAGIS


Ožiaragiams taip pat žadamas sėkmingas mėnuo, ypatingai tiems, kurie nesėdi vietoje. Svarbiausia dabar nesiblaškyti ir nesistengti atsisėsti ant kelių kėdžių vienu metu. Aiškiai susidėliok prioritetus bei gyvenimo kryptis ir judėk tikslo link. Žingsnis po žingsnio ir netrukus pastebėsi, kaip teigiami pokyčiai patys pas tave ateina.


VANDENIS


Gruodis – tai laikas, kada turėtum atsiriboti nuo nesibaigiančių planų ir atsigręžti į tai, kas galbūt kurį laiką buvo nustumta į šoną. Metas atnaujinti senas draugystes, daugiau dėmesio skirti tave supantiems žmonėms, susitikti su tais, kurių ilgai nematei. Visi kiti reikalai kol kas tikrai palauks.


ŽUVYS


Kuomet užsiveria vienos durys, atsiveria kitos. Tad nusiteik, kad vieniems dalykams pasibaigus, į tavo gyvenimą ateis kiti – greičiausiai kur kas malonesni ir labiau džiuginantys. Tavo Zodiako ženklui gruodžio mėnuo – tai laikas paleisti viską, kas iki šiol tave stabdė. Tik taip atversi duris naujiems jausmams ir potyriams, kurie tavęs jau laukia. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis