Garsios Lietuvos stileivos susirinko į didžiausios Baltijos šalyse „Reserved“ parduotuvės atidarymą

Prieš oficialų „Reserved“ parduotuvės atidarymą Vilniaus „Akropolyje“, kviestinės viešnios turėjo galimybę pirmosios pasidairyti po didžiausią tinklo parduotuvę Baltijos šalyse bei apžiūrėti naująją kalėdinę bei naujametinę „Reserved“ kolekciją.  

Į išankstinį parduotuvės atidarymą susirinko stilingiausios Lietuvos moterys: dainininkės Justė Starinskaitė, Anžela Adomovič, verslininkė Liucina Rimgailė, stilistė Irina Cybina, modeliai Diana Balaišytė ir Veronika Bražinskytė, tinklaraštininkės Simona Burbaitė, Gintarė Pietutytė, Indrė Trusovė ir daugelis kitų.


„Reserved“ parduotuvės atidarymas
„Reserved“ parduotuvės atidarymas
Gediminas Gražys„Per metus mūsų prekės ženklas pristato apie 200 kolekcijų. Gaila, ne visos jos pasiekdavo Lietuvos parduotuves, nes su mūsų turimu prekybiniu plotu nepavykdavo jų visų pristatyti. Nuolat augančiam ir besikeičiančiam asortimentui reikėjo daug didesnės erdvės – tai ir buvo viena iš pagrindinių atsinaujinimo priežasčių. Žinoma, visada stengiamės atsižvelgti ir į savo klientus bei jų poreikius. Pastebime, kad vartotojai apsipirkimui skiria vis mažiau laiko, todėl jų patogumui parduotuvėje įrengėme daugiau matavimosi kabinų, atsiskaitymo vietų ir žinoma, padidinome parduotuvės personalo komandą, kad pagreitintume apsipirkimo procesą ir kiekvienam klientui būtų skiriamas pakankamas dėmesys,“ – komentuoja Irina Gromova, UAB „LPP Lithuania“ generalinė direktorė, kuriai priklauso prekės ženklas „Reserved“ Lietuvoje.Naujoji parduotuvė ne tik pakeitė vietą ir tapo didžiausia bei moderniausia „LPP“ grupės parduotuve Pabaltyje, bet ir išplėtė savo asortimentą. Virš 3200 kv.m. ploto parduotuvėje klientai ras ne tik įprastą kolekciją, tačiau ir išskirtines, kapsulines kolekcijas, kurios iki šiol būdavo parduodamos tik internetinėje parduotuvėje. Neatsilikdamas nuo pasaulinių tendencijų, prekės ženklas kasmet vis didesnį dėmesį skiria aplinkai draugiškoms kolekcijoms, kurių drabužiai siuvami tik iš organinių ar perdirbto pluošto audinių. Naujoje „Reserved“ parduotuvėje bus pristatomas itin didelis „ECO Aware“ linijos pasirinkimas. Kaip ir anksčiau, parduotuvėje klientai galės rasti tiek moterišką, tiek vyrišką, tiek vaikišką kolekcijas bei platų apatinio trikotažo ir aksesuarų pasirinkimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis