Sekmadienio horoskopas: Skorpionų laukia permaininga diena, o Svarstyklėms ir Šauliams...

Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė;


****************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 15.59. Dienos ilgumas – 07.43.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.


*****************


AVINAS. Šiandien būsite draugiški, komunikabilūs. Ir patys veršitės bendrauti, išlaidauti, ir kitus trauksite į pagundas. Visgi patys per daug iš kitų nesitikėkite. Pasistenkite nepersivalgyti, venkite svaigalų, saugokitės avarijų.


JAUTIS. Nusimato ir malonūs, ir nemalonūs rūpesčiai. Jausite gyvybišką pripažinimo poreikį. Galimi persistengimai demonstruojant kompetenciją, reiškiant nuomonę. Nepakenktų didesnė savikontrolė. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.


DVYNIAI. Regis, jums pavyks trumpam pakeisti aplinką ir įdomiai praleisti laisvalaikį. Galimi susitikimai su įžymybėmis, įtakingais veikėjais, užsieniečiais, turiningi renginiai. Galbūt kils noras demonstruoti erudiciją, iškalbą, sąmojį. Atsargiai su technika.


VĖŽYS. Emocinis, sportinis ir seksualinis jūsų gyvenimas bus labai aktyvus. Tačiau tikėtinos finansinės problemos. Galbūt paaiškės, kad pernelyg lepinote save arba vaikus. Teks sukti galvą, kaip sutaupyti, grąžinti, atsiimti skolas arba iš ko pasiskolinti.


LIŪTAS. Tikėtina, kad ieškosite realių galimybių susitikti su dominančiu asmeniu arba mėginsite susivokti jausmuose. Galbūt teks aiškintis santykius, derinti norus ir planus. Tai darydami neišpūskite kiekvieno menkniekio, neskubėkite kritikuoti ir teisti.


MERGELĖ. Galite išsiaiškinti svarbius santykius arba kai kurias galimybes, susijusias su įsidarbinimu, dieta, sveikatos ar išvaizdos koregavimu. Venkite rizikos kelyje.


SVARSTYKLĖS. Šiandien galite tikėtis nuotykių, gauti viliojamą pasiūlymą, užmegzti norimą pažintį. Stengsitės padaryti įspūdį. Viskas gerai, jeigu nepersistengsite. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, bet jų nepulkite lepinti nebūtinais pirkiniais, saldumynais.


SKORPIONAS. Šiandien jus valdys nuotaikos, emociniai impulsai. Gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių ar techninių problemų. Atviras pabendraukite su giminaičiais, draugais ir įsiklausykite į jų patarimus.


ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti žinios ar svečio, kuris kiek pakoreguos jūsų artimiausius planus. Tai turbūt pasiteisins, nes jūsų planai yra kiek išpūsti, pernelyg optimistiški arba nepakankamai realūs. Sveikata gana pažeidžiama, tausokite ją.


OŽIARAGIS. Šiandien jus domins ir artimųjų problemos, ir politinės ar finansinės naujienos. Trokšite, o kartu bijosite permainų. Problemų gali sukelti draugų išdaigos.


VANDENIS. Nederėtų užsispirti, jeigu įvyko nedidelis nesusipratimas. Jums pavyks atkurti gerus santykius, tik pasistenkite suprasti kitus žmones. Jeigu pakankamai ilsėsitės, neieškosite rizikingų nuotykių, turbūt išvengsite rimtų problemų.


ŽUVYS. Regis, pasireikš stiprios nuojautos, meniniai sugebėjimai. Tačiau nekokia diena mokslinei, intelektinei veiklai. Galite pajusti neįveikiamą potraukį alkoholiui, svaigalams. Gresia avarijos, incidentai kelyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis