Šeštadienio horoskopas: Avinų laukia santykių išbandymai, o Vandeniams ir Liūtams šiandien...

Astrologinė prognozė lapkričio 23-iajai, šeštadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Adelė, Doviltas, Klemensas, Liubartas;


***************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.02, leidžiasi 16.07. Dienos ilgumas – 08.05.

Šiandien – penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Šaulio ženkle.


***************


AVINAS. Tikėtini išgyvenimai, susiję su šeima, problemomis partnerystės santykiuose. Regis, vesite iš kantrybės artimą žmogų ir apie save išgirsite, ko nesitikėjote. Neverta to sureikšminti, daryti išvadų.


JAUTIS. Stengsitės atlikti daug darbų, susijusių su namų ūkiu ar kt. Neperlenkite lazdos, nes jūsų organizmas neišvengiamai sureaguos į neigiamus faktorius. Apskritai jūsų sveikata šiandien yra lengvai pažeidžiama.


DVYNIAI. Regis, šiandien jūsų norai viršys galimybes, o pagundos bus svarbesnės už ramybę ir stabilumą. Spontaniškai veldamiesi į santykius, galite pavojingai rizikuoti. Mokykitės iš daugiau patyrusių. Saugokite vaikus.


VĖŽYS. Dėl artimų žmonių nenoro jus suprasti arba išgyvenimo dėl jų arba savo problemų tikėtini emociniai sutrikimai. Teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti įpročius, polinkius. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai.


LIŪTAS. Galvosite apie mokslus, aktualią informaciją ar pan. Galbūt ruošite publikaciją arba labai domėsitės žiniasklaidos naujienomis. Spręsti problemas jums padės draugai, giminaičiai arba jūs padėsite jiems.


MERGELĖ. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti arba susidoroti su šeiminiais rūpesčiais. Nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jeigu jaučiate, kad tai jums netinka.


SVARSTYKLĖS. Tebevargins senos problemos, susijusios su pinigais, buitimi. Lengvai megsite reikalingus ryšius, tačiau dar lengviau galima prarasti tai, kas jums brangu.


SKORPIONAS. Kai kurie santykiai ir planai dėl vieno nesusipratimo gali pakeisti kryptį. Arba nesusipratimų nebus, tačiau nerimo sukels sutrikusi sveikata arba iškilusi grožio problema. Labiau gresia infekcijos, traumos, alerginės reakcijos. 


ŠAULYS. Būsite veiklūs, originalūs, todėl draugai ir pažįstami lengvai jus įtrauks į avantiūras. Iš artimo žmogaus sulauksite piktų priekaištų dėl savo polėkio, jeigu jis susijęs ne su kūryba, o su nuotykiais, sportu, abejotinais malonumais.


OŽIARAGIS. Šiandien netinginiausite. Galbūt turėsite darbo prie kompiuterio, ieškosite reikalingos informacijos. Tikėtina žinia, kuri jus itin sudomins. Galbūt ją gausite iš įtakingo pažįstamo.


VANDENIS. Nekokia diena tolimesnėms išvykoms bei kontaktams su nepažįstamais asmenimis. Atsargumo jums šiandien gali pritrūkti, o tai reiškia, kad yra grėsmė nukentėti ne viena prasme. Nelįskite į abejotiną veiklą.


ŽUVYS. Jausite nerimą, jeigu teks aiškintis finansinius reikalus, skolintis ar skolinti pinigus, kuo nors dalintis arba įsipareigoti. Neskubėkite susigundyti peršamu pirkiniu. Verčiau nepirkite „katės maiše“, reikalaukite garantijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis