Ketvirtadienio horoskopas: Mergelių laukia ypatingai svarbi diena, o Svarstyklėms ir Vėžiams...

Astrologinė prognozė lapkričio 14-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Adeodadas, Emilas, Emilė, Emilija, Emilijona, Emilijonas, Emilis, Judita, Rama, Ramantas, Ramantė, Ramvydas, Ramvydė, Ramė, Ramys, Ramotas, Saulenė;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.45, leidžiasi 16.21. Dienos ilgumas – 08.36.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Nusimato ilgai planuotas susitikimas su asmeniu, galinčiu padėti įgyvendinti jūsų sumanymus. Įsiklausykite į pokalbio potekstę – tai labai svarbu. Netyčia galite suklaidinti savo pašnekovą arba patys apsigauti.


JAUTIS. Tikriausiai dienos situacija vers jus imtis piniginių, turtinių reikalų. Galbūt tvirtinsite sandorius. Venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Tai gali įnešti painiavos.


DVYNIAI. Nepraraskite pareigos jausmo, net jei nesijausite deramai vertinami. Aplaidumas, neatidumas gali labai pakenkti. Dėl nesuprantamų priežasčių pažįstamas žmogus gali iškrėsti jums kiaulystę.


VĖŽYS. Didelė tikimybė, kad patirtis ir išmintis padės jums surasti išeitį iš keblios situacijos. Pasitraukite į šešėlį, kuo toliau nuo šurmulio, intrigų. Gana lengvai pažeidžiama bus jūsų sveikata. Nepiktnaudžiaukite vaistais, svaigalais.


LIŪTAS. Jums nestigs humoro jausmo ir geros draugijos. Galbūt vyksite į renginį, varžybas, konkursą, forumą. Labai nustebinti gali verslo partneris, draugas, gerbėjas, tik neaišku, ar maloniai.


MERGELĖ. Tikriausiai susitiksite su įtakingu asmeniu, kalbėsite apie naujas darbo ir uždarbio galimybes, verslo projektus. Peržiūrėkite svarbius dokumentus – galbūt ką nors reikia pratęsti arba anuliuoti.


SVARSTYKLĖS. Mokslo, teisiniai reikalai, dalykinio projekto sudarymas arba perdarymas gali pareikalauti nemažų pastangų. Bet koks netikslumas bus ryškiai pastebimas. Derėtų ramiai apgalvoti planus.


SKORPIONAS. Nuoširdžiai pasidomėkite vaikų, namiškių reikalais bei problemomis, stenkitės siekti tarpusavio supratimo. Labiau žvelkite į esmę, o ne į detales. Venkite abejotinų įsipareigojimų, aferų.


ŠAULYS. Aktualūs bus partnerystės klausimai. Derėtų būti santūresniems, nedalinti neapgalvotų pažadų, nešvaistyti pinigų. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti.


OŽIARAGIS. Šiandien galimi pokyčiai darbe arba individualiuose profesiniuose siekimuose. Pirmiausia verta užsiimti tuo, kas neatlikta, nors jau turėtų būti padaryta.


VANDENIS. Aktyvi, kūrybinga diena. Norėsis meilės ir pramogų. Galite gauti intriguojamą žinutę iš jumis susidomėjusio asmens. Galbūt kils rūpesčių dėl augančios kartos. 


ŽUVYS. Šiandien labai svarbu mokėti prisiderinti prie šeimos narių bei neleisti keroti saviems kompleksams, ydoms. Stenkitės, visų pirma, įveikti tai, kas jums trukdo iš vidaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis