Trečiadienio horoskopas: Žuvų laukia nerami diena, o Jaučiams ir Vandeniams...

Astrologinė prognozė lapkričio 13-ajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Arkadas, Arkadijus, Didakas, Eirimė, Jaurimtas, Jaurimtė, Jautra, Jautrė, Narvydas, Norvyda, Norvydas, Norvydė;**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.43, leidžiasi 16.22. Dienos ilgumas – 08.39.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Šiandien turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, raštvedyba, reklama, transportu. Visgi bendraujant reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu.


JAUTIS. Neblogai seksis sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis, bet galbūt teks pakoreguoti kai kuriuos planus. Galite susitikti su reikalingais žmonėmis dėl jus dominančių prekių, paslaugų ar tarpininkavimo. Regis, įsigysite suplanuotus pirkinius.


DVYNIAI. Nors būsite emocionalūs ir jautrūs, bet gana racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Visgi netikėtumų gali pažerti telefoninis pokalbis, gautas laiškas.


VĖŽYS. Tikriausiai domėsitės menu, poezija, okultiniais dalykais, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins.


LIŪTAS. Šiandien jausis didesnis kolektyvo palaikymas, bendras nuotaikingas pagyvėjimas. Mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla.


MERGELĖ. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius klausimus bei nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums rūpės gerokai nuo kasdienybės nutolę dalykai. Informacija, kurią gausite internetu arba kitais būdais, gali jus suintriguoti. Atsargiai, nes patiklumas gali jums pakenkti.


SKORPIONAS. Jūs tikriausiai būsite labai užsiėmę pinigų, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Aplinkiniams atrodys, kad finansiniai interesai visiškai užvaldė jūsų dėmesį, ir dėl to nukenčia kitos sritys.


ŠAULYS. Drauge su kitais šiandien galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas, gali atsinaujinti pažintis su jums svarbiu asmeniu. Visgi jausite augant konkurencinę kovą.


OŽIARAGIS. Šiandien būsite darbštūs, disciplinuoti ir tvarkingi. Įtemptas darbas gydys sielą ir kūną. Galbūt įsigysite naują drabužį, darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą.


VANDENIS. Kūrybinga ir intelektualiai aktyvi diena. Gali kilti ūpas pasielgti kažkaip azartiškai. Vakaras palankus nedidelėms pramogoms, romantiškoms ir kitokioms pažintims.


ŽUVYS. Šiandien ramybės neduos kai kurie opūs verslo arba nuosavybės klausimai. Suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles, pagerinti asmeninius santykius. Tik nebūkite išsiblaškę ir patiklūs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis