5 geriausi filmai su Leonardo DiCaprio

Vakaro filmai!

Leonardo DiCaprio, kaip ir vynas, su amžiumi tik gerėja! 45-tąjį gimtadienį atšventęs aktorius gali pasidžiaugti tikrai įspūdingu puikiai atliktų vaidmenų sąrašu ir filmais, pakerėjusiais milijonus žiūrovų. Kviečiame susipažinti su mūsų atrinktais TOP 5.


PAGAUK JEI GALI / CATCH ME IF YOU CAN (2002)Frenkas – neeilinis vaikinas. Jis gydytojas, teisininkas, lėktuvo pilotas, nors niekada nėra studijavęs medicinos, teisės ar aviacijos. Tiesą sakant, Frenkas net mokyklos nėra baigęs – jis paprasčiausias sukčius, gebantis meistriškai manipuliuoti ir apsimetinėti.


PRADŽIA / INCEPTION (2010)Profesionalūs vagišiai Domas ir Artūras geba įsibrauti į žmonių sapnus ir iš jų pasąmonės ištrinti seną informaciją bei implantuoti naują. Veikla – gana rizikinga, mat tenka įsiskverbti į kito žmogaus pasąmonę ir atsidurti bendrame sapne. Gavę užsakymą iš turtingo ir įtakingo japonų verslininko, Domas ir Artūras leidžiasi į begalinį sapnų labirintą.


DIDYSIS GETSBIS / THE GREAT GATSBY (2013)Šis filmas – literatūros šedevru tituluojamo Frensio Skoto Ficdžeraldo romano ekranizacija, nukelianti žiūrovus į praėjusio amžiaus pradžioje prabangoje skendusią Ameriką. Džėjus Getsbis – paslaptingas turtuolis – maudosi piniguose ir dievina ištaigingus vakarėlius. Tačiau nesibaigiantys malonumai visuomet turi tamsiąją pusę – išdavystes, skaudžius nuopolius ir apsimestinius gyvenimus, dūžtančius į šipulius.


VOLSTRYTO VILKAS / WOLF OF WALL STREET (2014)Neribota prabanga ir nepamatuota arogancija – du dalykai, neatsiejami nuo garsiojo Volstryto, kuriame viskas vertinama tik uždirbamų pinigų kiekiu. Greitai ir nesuvokiamais kiekiais uždirbami pinigai jaunam ir perspektyviam Džordanui Belfortui susuka protą. Darbas – tai visas jo gyvenimas, kurį paįvairina nesibaigiantys vakarėliai, narkotikai ir, žinoma, seksas. Sėkmės apkvaitintas Džordanas nepastebi, kaip gyvenimas pradeda slysti jam iš rankų, o FTB agentai jau lipa jam ant kulnų.


HJU GLASO LEGENDA / THE REVENANT (2016)Šį filmą būtina pažiūrėti jau vien dėl to, kad Hju Glaso vaidmuo jame Leonardo DiCaprio pelnė taip ilgai lauktą Oskarą. Hju Glasas ekspedicijos metu akis į akį susiduria su nuožmiu lokiu. Tarp lokio ir žmogaus kilusi dvikova baigiasi ne taip, kaip medžiotojas tikėjosi. Vienintelė sunkiai sužeisto ir sąmonės netekusio Hju viltis – jo bendražygiai. Tačiau draugą slaugyti paskirtas Džonas Fidžeraldas ne tik palieka Hju likimo valiai, pavagia visus jo ginklus, bet ir nužudo jo sūnų. Atgavęs sąmonę, sunkiai sužeistas ir beginklis, vedamas vien nepalaužiamos valios, meilės šeimai ir keršto troškimo, Hju vienui vienas turės įveikti 300 km bei stingdančius žiemos pavojus, kad apgintų savo vardą ir šeimos ramybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis