2019-11-11 – diena, kai susijungia keturios magiškos energijos, galinčios pakeisti tavo gyvenimą

Šiandien – ypatinga data, kuomet susijungia du energetiškai labai stiprūs skaičiai 11 – 11. Šiais metais būtent šią dieną Mėnulis keičia savo fazę iš priešpilnio į pilnatį, taip dar labiau sustiprindamas magišką numerologinį skaičių junginį.

Įprastai numerologijoje naudojami vienaženkliai skaičiai nuo 1 iki 9, tačiau egzistuoja ir dviženkliai skaičiai iš pasikartojančių skaitmenų – pavyzdžiui, 11 ar 22. Šie junginiai laikomi ypatingais, kitaip dar vadinami Vedančiais ar Mokytojo skaičiais.


Tarp dviženklių skaičių savo energetika labiausiai išsiskiria 11 – dviejų vienetukų junginys. Ne veltui skaičius 1 vadinamas magiškuoju: jis simbolizuoja kūrimą ir visa ko pradžią, stiprią valią ir gebėjimą valdyti. Susijungęs į keturių ženklų derinį – 11:11 – šis skaičius įgauna ypatingai stiprią energetiką, tad šiandien yra ta diena, kada galima iš esmės pakeisti savo likimą.


Ką reikėtų daryti 2019.11.11?


Šiandien tinkamas metas atsigręžti į praeitį ir galutinai išsivaduoti iš tave stabdančių praeities pančių. Tai metas, kada gali atsikratyti skaudžių prisiminimų, galutinai atsisveikinti su dalykais, kurie iki šiol neleido tau judėti į priekį. Ši diena suteikia šansą ištaisyti savo klaidas ir pamatyti galimus kelius, todėl atkreipk dėmesį į sėkmės ženklus: sutiktus žmones ar netikėtai mintyse susiformavusias ateities svajones. Galbūt pati pasąmonė tave nukreipia judėti šia linkme.


Tinkamas metas keisti gyvenimo būdą. Didelė tikimybė, kad pradėtus pokyčius nesunkiai išlaikysi ir įgyvendinsi. Atrask savyje drąsos, nebijok surizikuoti – kurk tikslus ir siek jų. Dabar pats tinkamiausias metas pradėti viską iš naujo. Ypatingą dėmesį sau ir savo svajonėms skirk tuomet, kai laikrodis išmuš 11 valandų ir 11 minučių tiek ryte, tiek vakare. Savo mintimis vizualizuok tai, ko labiausiai nori ir apie ką labiausiai svajoji.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis