Penktadienio horoskopas: Mergelėms – teigiami pokyčiai santykių srityje, o Dvyniams ir Vėžiams...

Astrologinė prognozė lapkričio 8-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Domantė, Svirbutas, Gotfridas, Severinas, Vetusta;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.33, leidžiasi 16.32. Dienos ilgumas – 08.59.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Jums patiks plaukti pasroviui, niekuo nesirūpinant, nerodant iniciatyvos. Jeigu galite sau tą leisti, diena bus atpalaiduojama, netgi savotiškai meditatyvi, apvalanti sielą. Tik nesiklausykite apkalbų, nesivelkite į intrigas.


JAUTIS. Šiandien jums seksis bendrauti, su kiekvienu rasite bendrą kalbą. Tai didins jūsų populiarumą. Su kitų pagalba lengviau seksis spręsti paaštrėjusią seną problemą.


DVYNIAI. Regis, diena bus dalykiška, versli. Sumaniai gvildensite su praeities situacijomis ir jų pasekmėmis susijusius klausimus. Kai ką pavyks ištaisyti, pakoreguoti.


VĖŽYS. Jeigu veiksite be išankstinio nusistatymo, pasitelkę optimizmą ir objektyvumą, ši diena nudžiugins ne tik jus, o ir tuos, su kuriais turėsite reikalų. Remkitės patirtimi, bet atmeskite prietarus ir stereotipus.


LIŪTAS. Iki pietų pravartu tvarkyti finansinius, verslo, investicijų, buhalterinius reikalus, sklaidyti virš jų tvyrančią miglą, aiškintis nesusipratimus. Vėliau užplūs filosofinės nuotaikos. Norėsis atitrūkti nuo rutinos ir tai galite daryti įvairiais būdais.


MERGELĖ. Gali atgyti buvusi draugystė arba partnerystė. Jeigu grėsė skyrybos, bus proga susitaikyti. Užsitęsęs teisinis procesas turbūt toliau strigs, tačiau atsiras vilčių jį užbaigti draugiškiau ir taikiau.


SVARSTYKLĖS. Diena bus darbinga, jeigu tik nesergate ir galite darbuotis. Galbūt sutiksite buvusį kolegą. Jeigu pasimetė jūsų augintinis, jūsų džiaugsmui jis turėtų atsirasti.


SKORPIONAS. Puiki diena trokštantiems susigrąžinti buvusį mylimąjį, pakartoti sėkmę scenoje ar pan. Galbūt nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį. Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją.


ŠAULYS. Ši diena turbūt nenuvils. Neblogai seksis tvarkyti asmeninius, šeiminius reikalus, gerinti santykius su artimaisiais, taikytis, glaistyti seniau padarytas klaidas.


OŽIARAGIS. Visą pusdienį malsite liežuviu ir tai jums puikiai seksis. Galite turėti reikalų su asmeniu, kuris anksčiau jums buvo labai svarbus. Jeigu rengiate straipsnį, interviu, reklamą, būsite patenkinti pasiektu rezultatu. Vakarą skirkite šeimai.


VANDENIS. Nesnauskite, jeigu jums aktualu išsiaiškinti klausimą dėl negauto atlygio, vėluojančio dokumento arba jei domina kreditų teikimo sąlygos, nekilnojamojo turto ar technikos nuoma. Pravartu pasitikrinti sąskaitas, ataskaitas.


ŽUVYS. Tai bus gera diena, jeigu optimistiškai nusiteiksite ir nedejuosite dėl smulkmenų. Jūsų šiltas, empatiškas elgesys kitus veiks lyg balzamas. Ir jie tai įvertins. Visgi kažkas gali tapti labai priklausomas nuo jūsų patarimų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis