Mergina uždirbo 2,5 milijono iš savo Instagramo, bet nuotraukos... tėčiui labai nepatiko

Nežinome, nuo ko reikėtų pradėti: nuo to, kad Instagramas šiais laikais gali uždirbti milijonus, ar nuo to, kad šiai merginai – 13 metų?

Danielle Cohn vietoje svajoja būti daugybė merginų: Instagrame ją seka beveik 4 milijonai gerbėjų, o dar pusantro milijono sekėjų jos video laukia Yuotube kanale. Kalbama, kad iš socialinių tinklų Danielle uždirba tikrai nemenkas sumas – šiai dienai jos sąskaitoje puikuojasi maždaug 2,5 milijono dolerių. Nieko nuostabaus, kad merginos mama metė darbą ir kartu su dukra persikraustė gyventi į Kaliforniją. Dabar ji – pagrindinė dukros vadybininkė.


Gal ir nieko ypatingo, tokių Instagraminių sėkmės istorijų atrastume ne vieną. Bet štai įdomus faktas: Danielle visai ne 15, kaip ji pati tvirtina, o vos 13 metų! Pagal socialinių tinklų taisykles dar visai neseniai ji net neturėjo teisės susikurti anketą.


View this post on Instagram

You make me the happiest💕🥰 swipe bbs

A post shared by DANI🖤🧷 (@daniellecohn) on

Apie tai garsiai prabilo Danielle tėvas Dastinas Cohnas. Su merginos mama jie niekada nebuvo susituokę, o dukterį jiedu kartu augino iki jai suėjo 10 metų. Dabar tėvas tvirtina, kad leidimo dukrai dalyvauti fotosesijose ir reklamuoti skirtingų prekinių ženklų gaminius niekuomet nedavė ir neketina duoti. Anot jo, tai ne kas kita – kaip merginos išnaudojimas.


„Niekada nedaviau sutikimo, kad mano dukra fotografuotųsi reklamose ar dalyvautų šou programose, ir neketinu jo duoti. Ji dar vaikas ir tokiame jauname amžiuje neturėtų dirbti. Bet ją supantys žmonės ir kompanijos galvoja vien apie pinigus“ - viename interviu sakė Danielle tėvas.


Jam nepatinka, kad dukra socialiniuose tinkluose viešina nuotraukas, kuriose vilki bikinius ar apatinius drabužėlius. Tėvui taip pat nepriimtina ir Danielle draugystė su už ją vyresniu vaikinu.


Pati Danielle įsitikinusi, kad tėčio rūpestingumas ne toks jau nuoširdus, kaip bandoma pavaizduoti. Esą visus 3 metus tėvas ja nesidomėjo, teismuose bylinėjosi su jos mama dėl alimentų mokėjimo ir apskritai gavo darbą tik dėka dukters vardo.


View this post on Instagram

👀💛 @fashionnova #swimsuit

A post shared by DANI🖤🧷 (@daniellecohn) on

Tiesą sakant, toks staiga atsiradęs susirūpinimas ir mums atrodo ne visai natūralus. Bet reikia pripažinti: Danielle Instagramas anaiptol neprimena 13-metės mergaitės paskyros...


View this post on Instagram

Wanted by many, taken by none, looking at some, and waiting for that one🖤💋

A post shared by DANI🖤🧷 (@daniellecohn) on


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis