Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS

Laukia labai įdomus mėnuo! Skaityk, ką tau žada lapkričio horoskopas.

AVINAS

Lapkričio mėnesį Avino ženklo atstovams savo baimes ir nepasitikėjimą reikėtų palikti praeityje, žvilgsnį nukreipiant į ateitį. Atėjo metas ryžtingiems veiksmams ir judėjimui į priekį. Šis mėnuo tavo Zodiako ženklui ypatingas – kaip tik dabar gali padėti tvirtus pamatus klestinčiam rytojui.


JAUTIS

Lapkričio mėnesį turėsi galimybę ištaisyti padarytas klaidas ar atrasti naują kelią. Gali būti, kad kaip tik dabar tavo gyvenimas netikėtai pasisuks visai kitu kampu, tad nusiteik permainoms. Tikėtina, kad pagrindine pokyčių priežastimi taps meilės reikalai ir nauji, galvą apsukantys jausmai, priversiantys tave visai kitaip pažvelgti į pasaulį.


DVYNIAI

Pirma mėnesio pusė gali būti emociškai sekinanti: atrodys, kad viskas einasi ne taip, kaip buvai suplanavusi, problemos atsiranda tarsi iš niekur. Nesiimk drastiškų sprendimų ir išlauk antros mėnesio pusės, kuomet viskas turėtų savaime išsispręsti ir sugrįžti į įprastą ritmą.


VĖŽYS

Vėžio ženklo atstovus lapkričio mėnesį lydės sėkmė. Panašu, kad atsiras vidinio noro kažką keisti ir siekti naujų tikslų. Tai gali paliesti ir santykių sritį. Stačia galva į pokyčius pulti nevertėtų, prieš tai gerai neapsvarsčius visų už ir prieš. Tačiau galvoti apie ateitį tikrai verta, nes mintys, kurios dabar tave aplankys, artimiausioje ateityje gali materializuotis.


LIŪTAS

Gali atrodyti, kad viskas slysta iš rankų ir einasi ne taip, kaip tau norėtųsi. Neleisk, kad tai tave išbalansuotų ir susikaupk ties esminiais dalykais: atidžiai atlik tau pavestas užduotis ir skirk laiko santykiams. Nelengvas etapas greitai prabanguos ir vėl sugrįši į savas vėžes.


MERGELĖ

Lapkričio mėnuo Mergelės ženklo atstovams bus ypatingas – tai pereinamasis etapas, kuomet teks susitaikyti su neišvengiamais pokyčiais ir gyvenimo kaita. Į viską reaguok ramiai, apgalvotai, be emocijų. Visai netrukus galėsi įsitikinti, kad šios permainos į tavo gyvenimą atneša tik teigiamus dalykus.


SVARSTYKLĖS

Kaip ir dera Svarstyklėms, gali tekti gerokai pasukti galvą sprendžiant pasirinkimo klausimą. Iš vienos pusės padaugės ryžto ir užsispyrimo imtis naujų idėjų įgyvendinimo. Iš kitos pusės stabdys ne iki galo išspręsti esami reikalai. Šiuo atveju daugiau dėmesio geriau skirti dabarčiai: sudėliojusi visus taškus, galėsi lengviau atsikvėpti.


SKORPIONAS

Lapkričio mėnesį gali tekti priimti kelis labai svarbius sprendimus, nulemsiančius tavo ateitį. Labiau įsiklausyk į savo intuiciją ir pajausk, kur linksta tavo širdis. Kartais ne visai logiški sprendimai atveda būtent ten, kur ir turi būti.


ŠAULYS

Šaulio ženklo atstovams lapkričio mėnuo yra idealus metas naujoms pradžioms. Gali keisti gyvenamąją vietą, santykius, darbus... Sėkmė turėtų lydėti tave visose gyvenimo situacijose. Svarbiausia nepulti stačia galva į avantiūras ir labai aiškiai suvokti, ko tiksliai tu nori.


OŽIARAGIS

Tiesiog spinduliuosi pasitikėjimu savimi ir ryžtu, todėl nesnausk ir išnaudok tai savo labui. Tinkamas metas ieškoti naujo darbo ar siekti aukštumų dabartinėje darbovietėje. Geras laikas stiprinti esamus santykius ar kurti naujus, jei esi vieniša. Verta pagalvoti ir apie papildomas pajamas – būtent dabar gali atsiverti galimybės papildyti savo kišenes.


VANDENIS

Vandenių gyvenime atėjo metas meilei, santykiams ir romantikai. Visi kiti reikalai bus nustumti į antrą planą, pasirodys ne tokie reikšmingi. Emocine prasme daugiau investuok į save ir į santykius su kitais žmonėmis: su laiku tai gali turėti lemiamos įtakos ir tavo ateities perspektyvoms kitose gyvenimo srityse.


ŽUVYS

Lapkričio mėnuo Žuvų ženklo atstovams žada ramybę ir stabilumą, tačiau dabar tinkamas metas atidžiau apsidairyti ir pagalvoti, kur link toliau tu norėtum sukti. Įsivertink visas galimybes, pliusus ir minusus to, ką turi dabar. Gali būti, kad jau visai netrukus gyvenimas pametės tau keletą įdomių ir kiek netikėtų pasiūlymų, tad iki tos akimirkos turėtum būti nusprendusi – nori pokyčių ar tenkinsies tuo, ką turi.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis