Pirmadienio horoskopas: Jaučių laukia nerami diena, o Svarstyklėms ir Žuvims...

Astrologinė prognozė lapkričio 4-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Eibartas, Karalius, Karolė, Karolina, Karolis, Talius, Vaidmina, Vaidminas, Vitalė, Vitalija, Vitalius;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.25, leidžiasi 16.39. Dienos ilgumas – 09.14.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Noriai bendrausite ir neblogai sutarsite su aplinkiniais. Tačiau nelengva bus išlikti korektiškiems. Lengva įsivelti į nepadorius žaidimus bei aferas. Saugokitės avarinių situacijų, agresijos.


JAUTIS. Tikriausiai jus slėgs netikrumas dėl karjeros, asmeninių santykių ir pan. Spręsdami rimtus reikalus, stengsitės parodyti, ką sugebate. Tačiau sielos gilumoje suksis nerimo kamuolys. Svarbu nepasiduoti rizikingoms provokacijoms, bandos jausmui.


DVYNIAI. Jeigu esate kelionėje, patirsite įdomių įspūdžių. Galite sutikti seną pažįstamą. Tačiau gali užgriūti nenumatyti rūpesčiai, susiję su technika, remontu. Saugokitės ugnies.


VĖŽYS. Aktualūs bus mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Kai ką pavyks išspręsti. Visgi nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų.


LIŪTAS. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti, objektyviai suvokti, jums gali prireikti tarpininkų pagalbos arba specialistų patarimų. Suinteresuotus asmenis gali trikdyti jūsų bendravimo stilius. Regis, stebins jūsų priekabumas, reiklumas.


MERGELĖ. Gali būti, kad imsitės reformų, ieškosite darbo arba dalykinių partnerių, pirksite įrangą, techniką arba tuo domėsitės. Saugokitės traumų, neprovokuokite agresijos.


SVARSTYKLĖS. Dėmesio ir pažadų iš jūsų šiandien sulauks žmonės, kuriems esate neabejingi. Tačiau to, ko patys tikitės iš jų, galite ir negauti. Šeima, meilė turbūt sukels nerimo. Saugokitės traumų, gaisro.


SKORPIONAS. Šiandien būsite emocionalūs ir labiausiai remsitės jausmais, o ne protu. Problema gali tapti šeiminė situacija, jeigu vakare ilgai vakarosite nežinia kur ir su kuo už namų sienų. Nežiopsokite kelyje.


ŠAULYS. Regis visa galva pasinersite į kasdienybės verpetą. Tikriausiai domėsitės reikalais, kuriems trūksta tinkamai sutvarkytų dokumentų, informacijos ar pan. Regis, teks daug dėmesio skirti ir artimam žmogui.


OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę tvarkyti nuosavybės bei komercinius reikalus. Tikriausiai ieškosite galimybių lengvai pralobti, tačiau tai pasirodys ne taip paprasta. Neprovokuokite agresijos, saugokitės traumų, ugnies.


VANDENIS. Būkite apdairūs, pareigingi, tuomet galbūt pajudės į priekį reikalai, susiję su įstrigusiais darbais, biurokratinėmis operacijomis. Visgi nelengvai seksis atgauti skolą, padengti nuostolį.


ŽUVYS. Atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti vengdami viešumo. Galite pajusti potraukį alkoholiui, kitiems svaigalams. Pavojų gali sukelti sveikatos sutrikimas, išprovokuotos traumos ar ūmios infekcijos. Pasisaugokite.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis